Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek elköltözzek...

Szerintetek elköltözzek otthonról?

Figyelt kérdés

Tavaly fejeztem be az iskolát, szerencsére viszonylag gyorsan találtam is munkát, ahol időközben a próbaidőm is lejárt, és úgy gondolom, hogy ez egy stabil állás. Viszont a munkahelyem Budapesten van, én pedig Százhalombattán élek. Jelenleg szüleimmel lakom együtt, és jó a viszonyunk, tehát nem azért mennék el, mert bajom lenne velük, csak minden nap 3 órával előbb fel kell kelnem, hogy elkészüljek, elérjem a vonatot, és bemenjek. Ráadásul, úgy érek be, hogy munkaidőm előtt még van egy órám, amibe nem tudom mit csináljak, de sajnos a vonatom óránként jár, és a következővel már nem érnék be.

Egyik kollégámék épp lakótársat keresnek, és megkérdezte, hogy nem-e akarok én odaköltözni? Eddig egyébként ez nem fordult meg a fejemben, viszont így gondolkodtam rajta, és a lakás csak 10 percre van a munkahelyemtől, kollégáim is jófejek. Csak nem tudom, hogy ezért a "kényelemért" megérné-e elköltöznöm otthonról. A bérletem árát egyébként fizeti a cég, tehát azt nem spórolnám meg.

Ti elköltöznétek a helymben?


2014. jan. 30. 00:05
 1/3 anonim válasza:
Ezt csak te tudhatod hogy megéri-e... Szerintem a legjobb az lenne ha nem kollégium szerûen elköltöznél valakikhez, hanem nyugalmasabb környezetben egyedül... Ha birod a tempot miert nd maradnal? a mama fosztjenel amugh sincs jobb
2014. jan. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Relatíve olcsón meg tudnád tapasztalni, hogy milyen is az önálló élet.

Szerintem egy próbát megér, ha meg nem bizonyulna jó döntésnek, még mindig ott az otthon melege.:)

2014. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenen két percig sem gondolkodnák. Egy próbát megér.
2014. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!