Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem jött meg a számla, jogosan...

Nem jött meg a számla, jogosan várok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Problémám az lenne, hogy a tulaj írt emailt, hogy megjöttek a számlák, és ennyit kell fizetni DEE a főtáv számlára még nem érkezett, meg de olyan 10.300 ft körül szokott lenn és akkor úgy fizessünk.

Visszaírtam, hogy ameddig nem érkezett meg a csekk, úgymond nem fizetünk mert 1, következő hónapban nem szeretnénk duplát fizetni 2, nem fogunk így találomra fizetni, h ők ennyinek gondolják a számlát. Erre visszaírt, h "ugye nem felejtettétek el, hogy a határidő 10.e?"

Múltkor is volt ilyen úgy a számlával eljöttek a pénzért másnap már megjött a hiányzó számla és nem szóltak!!

Mi meg nem fogunk következő hónapban duplát fűzetni, főleg a főtávból.

Már 06.a van, szerintetek megjön a héten a csekk? vagy mit csináljak ha nem jön meg a csekk 10.ig?

Nem fognak esetleg újra eljönni ide a főtáv pénzért, ha 1x már itt voltak.

Köszönöm a válaszokat,


2014. febr. 6. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy logika :) nem egy nap érkezik minden számla ! Ha hatodikán kell fizetned fizesd ki és jelzed , hogy jövő hónapban kéred a számlát. Ennyi ! A tulajdonos szerintem nem akar 6-a után számlánként megjelelni :)
2014. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ma van 6.a, de írtam, h 10.e a határidő.

nem szeretném kifizetni találomra, mert egyik hónapban sem stimmelt a főtáv számlája, és nem hasra ütés képen fizetünk szerintem számlát. főként furcsa, h eddig mindig szinte a főtáv számla érkezett meg elsőre, most meg nem. minden hónapban "nem akar megjönni egyik számla"...

2014. febr. 6. 10:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Amiről nincs számla, azt nem fizeted. Ne nézzen már madárnak.
2014. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

én is így vagy ezzel, de ők azon vannak, h kötelességem 10-ig fizetni, mert az van a szerződésben.

én viszont NEM fogok következő hónapban duplát fizetni!

És inkább csússzak 2-3 napot, de kifizetve minden egy napon, mint következő hónapban meg duplán... de ők ezt nem értik meg, mert, h 10-e szerepel a szerződésben...

2014. febr. 6. 12:57
 5/15 anonim ***** válasza:
10-én kifizeted, amiről addig van számla.
2014. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de utána nem fognak még 1szer eljönni a főtáv számlával, én meg nem vagyok hajlandó ebből kövi hónapban duplát fizetni. :S
2014. febr. 6. 14:31
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 jaj legyél már felnőtt, félreteszed a várható összeget.
2014. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
képzeld, felnőtt vagyok :) csak tudod unom, h minden hónapban bejátsszák, hogy valamelyik csekk késik, majd hirtelen megjön... ;)
2014. febr. 6. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Azzal a havi 6db csekkel mennyit tudsz keverni .

Képzeld Távfűtés számla tavaly nekem 12 hónapra 14-db jött !

2014. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

10-én kifizeted azokat a számlákat, amiket megmutatnak, pont. Ha megérkezett a maradék egy darab is, akkor küldjék el, te meg küldjed a pénzt. Nem feltétlenül kell ezt a mai világban személyesen intézni...

Én sem vagyok hajlandó bemondásra fizetni. Mutasson számlát, én adom rá a pénzt. Amíg nem mutat számlát, addig engem felejtsen el.

2014. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!