Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Budapesten lakni? :D

Milyen Budapesten lakni? :D

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik részén.
2014. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Duna mellett a Parlament környékén.
2014. aug. 16. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen lakásban?Egy 200m2-es luxuslakásban max 2-en,vagy egy 50 m2-es-ben 5-en:D
2014. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem a lakásra lennék kíváncsi, hanem, hogy milyen érzés pestinek lenni, hogy minden ott van a közelben(jobb esetben), ilyesmik érdekelnének :)
2014. aug. 16. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nincs minden ott a közelben, sőt inkább az a jellemző, hogy bizonyos dolgok egyáltalán nincsenek arrafelé, pl. vasszöget áruló üzlet. Van, akinek ez nagyon hiányzik. Zöldterület is kevés van, zaj viszont annál több és kosz meg rendetlenség is. A régi épületekben meg erős a leromlottság, a levegő minősége sem túl jó.
2014. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi vagyok.
2014. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
A parkolás sem túl jó. Nem garantált ha hazamész, a házad előtt lesz hely. A Parlament környékét cáfolnám, mert az tiszta hely, de elég forgalmas, zajos, viszont polgári, nem proli vagy cigó getto.
2014. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Rohadt jó. Én vidékről költöztem fel, imádom, hogy minden közel van, imádom, hogy minden 5 percenként jár, hogy 0-24 van közlekedés, van élet.


Aki annyira panaszkodik, szívesen elküldeném egy 5000 fős faluba, ahol van 1 db bolt, ami bezár este 7-kor, 1 db gyógyszertár, ami jó esetben 5-ig nyitva van, a legközelebbi város 20-30 kilométerre, mindenért fél órát kell autózni...

2014. aug. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as. Én már Budapesten lakom immár 36 éve, de eszem ágában nem lenne sem a 17. sem a 16. kerületből beköltözni az 5.-be. Itt is van hétvégén nyitva bolt, 1 km-en belül 7(!) abc van kisebb, nagyobb. 3 autóval meg lehet állni a házam előtt, fogadhatok vendégeket a kertben miközben sütjük a flekkent vagy a halászlét. Csicseregnek a madarak, és nincs zaj, nincs taposás. Ez is Budapest, mégsincs idegbajom a szomszédtól vagy a parkolási problémáktól. Ha mozira vagy bármi másra vágyom, 10 percen belül itt van az is.
2014. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!