Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális bérleti díja az alábbi lakásnak?

Figyelt kérdés

A lakás Budapesten van a IX. kerületben (nem a gettós részén), új építésű társasházban (2006 környékén épült). 35 nm-es garzon, 2. emelet, liftes ház, egyedi fűtésű, belső udvarra néz a lakás. Közel van villamosmegálló, a legközelebbi metrómegálló 5-10 percre van.


Köszi.


2014. szept. 1. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
90 körül hirdethetik, reális 70eFt. Mert drága a házközponti fütés+a közös ktg amit a tulaj a bérlőre fog hárítani.
2014. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan 65-75 a reális.
2014. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Ha szépen van berendezve, inkább 120+rezsi. Ha sehogy, reális a 70. A kettő között, a kettő között.


+ a kauciót is számold bele, nem fogja visszaadni. Még nem láttam olyat, aki visszaadta volna. :)

2014. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Előző, a 120 azért egy kicsit sok. Mondjuk a 40-45 m2-es lenne a lakás, ugyanott, akkor oké.


Én visszakaptam a kauciót maradék nélkül. Mondjuk vigyáztam is a lakásra.

2014. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

3 Ostoba ember az, aki egy ilyen nagyságú lakásért a IX-ben 120-at kifizet.


120-ért a XI-ben kap 80-90nm2-t és ez legalább nem lesz házközponti-egyedi mérős, ami egy vagyon.

2014. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A házközponti mérős a legolcsóbb, ezen a részen általában van saját kazán a házban. És nem bűzlik, mint a konvektor.


Előző, én még nem láttam olyat, de lehet hogy létezik. Illetve egy pasi visszaadta. Az minden másnál csalt. :D

2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5, ezen a környéken lakni presztizst meg életformát jelent. Aztán látod a romákat, a hajléktalanokat, szagolod a húgyszagot, szembesülsz vele, hogy a gyerekedet nem engedheted ki a játszótérre, mert ki tudja mit szed össze... és hirtelen nem érted, miért kerülnek itt annyiba az ingatlanok, mint a Váci utcában.

De attól még annyiba kerülnek, amit meg kell valakinek fizetni. És ez a valaki, a bérlő lesz. Akik meg itt vesznek kiadásra lakást, az az a tipikus fajta, aki a kedves mamát is kizavarja éjszaka pénzt keresni +20 forinért.

Jah és ezen a részen majdnem az összes újépítésűben mászkál valami. :D Hangya, csatornabogár, ha egyik sem, akkor valami, ami megeszi őket. :DD

2014. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80
2014. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A lakás az enyém. Be van rendezve, vannak szekrények, ágy, hűtő, mosogép, tűzhely. Bogarak nincsenek, 5 évig laktam ebben a lakásban és soha nem volt ezzel probléma. A környék nem gettós.

Most 60e Ft-ért van kiadva, 2,5 éve lakik benne a bérlő, szerencsére nagyon rendes. Úgy gondoltam, hogy ideje lenne egy kis emelésnek, +5e Ft-ra gondoltam januártól. Szerintetek ez reális lenne?


Köszönöm.

2014. szept. 2. 09:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Tavaly néztünk azon a részen lakást, általában 60-65 ezerért hirdették plusz közös költség és rezsi.
2014. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!