Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljunk ebben a helyzet...

Mit csináljunk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én és a párom mindketten 18 évesek vagyunk, dolgozunk, van elég pénzünk, mégis kénytelenek vagyunk egymástól távol, hajlék nélkül élni. 2-3 hónapja mindennap az összes ingatlanos hirdetés feladójára ráírunk, hívogatjuk őket, de még egy válasszal sem tisztelnek meg minket. Ötletek?
2015. ápr. 28. 22:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ekkora ket szerencsetlent! Szep par vagytok, 18 evesen maradjatok meg anyatoknal ne akarjatok menni sehova, mert az lesz a vege, hogy 2 honap utan kifogy a penzetek es visszakullogtok a szuloi hazba.
2015. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Látatlanban nagyon egyszerű ítélkezni és általánosítani, kedves utolsó. A kérdésemre nem feleltél, sőt még meg is sértettél. Mire jó ez a rosszindulat? Miért jelentesz ki ilyen dolgokat, amikor fogalmad sincs más helyzetéről? Bár gondolom kicsit sem érdekel, magam miatt azért tisztáznám, hogy nem jókedvünkből költöznénk össze, hanem mert rá vagyunk szorulva. A szülői házba semmiképp sem kullognánk vissza, mivelhogy nincs is nekünk olyan. A pénz pótlására pedig létezik egy olyan csodálatos dolog, hogy munkahely, amivel mindketten rendelkezünk. A probléma továbbra is az, amit kiírtam, sajnálom, hogy könnyebben megy itt a bíráskodás, mint a segítségnyújtás. A többi válaszolónak természetesen köszönöm.
2015. máj. 2. 19:40
 13/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt továbbra sem értem hogy nem lehet találni albérletet Bp-en belül.


Más nem, akkor alberlet.hu, fb csoportok, van csomó magán hirdető, próbáljatok jó benyomást kelteni, intelligensen viselkedni, vagy olyasmit beadni hogy tanulók vagytok, szülők pénzelnek, stb, tudom hogy hazugság, de ha nincs más megoldás.


Nem leszólásképp, de lehet tényleg veletek van a baj, vagy "bénák" vagyok, vagy unszimpatikusak.

2015. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ha szóba se állnak velünk, hogy lehet bármit is megállapítani rólunk?


Egyébként tudom, hogy pont te tanácsoltad a magánszemélyeket, de nem lehet egy ingatlanközvetítő célravezetőbb?

Nem sokat tudok róluk, ezért szeretném megkérdezni: nincs valakinek valami ismerete, tapasztalata, véleménye velük kapcsolatban?

Nagyon köszönöm, hogy még mindig írtok!

2015. máj. 5. 15:41
 15/19 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne ismeretünk az ingatlanközvetítőkről. 1. Hazudnak mint a vízfolyás. 2. Nem létezik olyan, hogy ne hívnának vissza, akár huszonötször is, ha az kell.

Hol néztek ti lakáshirdetést?

2015. máj. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tévedésben vagy! Az ingatlanközvetítő eladó lakásokkal foglalkozik, te meg nem akarsz lakást venni, csak albérletet keresel! Inkább hívjál telefonon magánszemélyeket ezzel kapcsolatban, akik albérletet hírdetnek, több esélyed lesz!

2015. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, ingatlanos vagy fel sem veszi a telefont, vagy csak kiadja a tulaj adatait aztán oldd meg magad. De mondom, fb csoportokban próbálkozzatok.
2015. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az fb-t. ingatlan.com, itt keress.
2015. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 ildike87 válasza:
Kedves kérdező!Először azt kérdezném meg, hogy azóta megoldódott-e már a probléma az albérlettel? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mit jelent az, hogy nektek nincs olyan, hogy szülői ház? Talán állami gondozásban nőttetek fel? Az utolsó pedig, hogy mit tudtok dolgozni 18 évesen, amikor feltehetően még csak most fejezitek be a középiskolát(mondjuk az igaz, hogy ennyi idősen már van diákmunka). Bocsánat a zavarásért, csak kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra.
2016. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!