Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehetséges télen budapesten...

Lehetséges télen budapesten egy kibérelt garázsban lakni?

Figyelt kérdés
az a helyzet h már vagy 2 hete próbálok albérletet találni mert bpestre szertnék költözni és dolgozni, csak eddig nincs semmilyen pozitiv tapasztalatom ezzel kapcsolatban. ami még jó árban van 40 körül, az kint van a belvárostól 100kilométerre és az olcsóra ami közelebb van arra már mindenki rákapott, meg ingatlaniroda kezeli amiért nem fizetek 10ezret h kezembe nyomjanak egy listát h "tessék ezeket a bérlőket hivogassad" aztán vagy sikerül vagy nem... köszönöm ebből nem kérek. de ma egyszercsak eszembe jutott mi lenne ha kibérelnék egy garázst 10-15 ért és vinnék bele villanyrezsót és fűtőtestet ,hálózsákot és egy kádban oldanám meg a fürdést, ásványvízzel. azért mert allergiás vagyok a klórozott vízre ami a nagyvárosi vizhálózatban van. és amikor hó végén jönne a tulaj megnézni a villanyórát addig szépen átvinném a holmikat a bátyám albérletébe mert ő is bpesti. de fogalmam sincs mi lenne ha ezt így megkísérelném. lehet kiderülne és a tulaj kidobna :D
2015. nov. 30. 00:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fűtési villanyszámlát a tulajnak kellene kifizetni, biztosan nem örülne.

Nyugat-Európában láttam olyat hogy lakóautóban laktak. De azt nem tudom mivel fűtöttek. Sok lakóautó normál zárt furgonból volt átalakítva, belül felhajtható puha ággyal. Ráadásul pár lakott benne. Persze idehaza ez nem divat. Csak azért figyeltem fel rá mert jó ötletnek tartottam a világjárásra a lakóautót.

2015. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

a számlát természetesen én fizetném ki :P

akkor az a furgon igen jól át lehetett alakítva ha 2 en is laktak benne :) mondjuk hálózati áram nélkül nem tudom hogy tölteném a telefonom és a fűtést hogy oldanám meg :/

2015. nov. 30. 00:57
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
A lakóautóban 12 V-ról, szivargyújtóról is meg szokták oldani a telefontöltést átalakítóval. Illetve 230 V / 50 Hz is szokott benne lenni inverterrel. Az albérletnél olcsóbb lehet nekik a lakóautó, hisz nyugaton az elbérlet drágább mint idehaza.
2015. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekemcsak egy 120 as skodám van :/ abból tuti nem lesz lakóautó, max egy átbulizott éjszaka után :D
2015. nov. 30. 01:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát mért nem bérlsz egy szobát akkor már?:)


Garázst szintén csak a külvárosban találsz, mert a belvárosban kocsibeaállók vannak a lakóházak pincéjében vagy udvarán, amik mérete 3-400 négyeztméter.

2015. nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész eleve a testvéredhez? Egyébként mire ilyen módszerekkel felfűtesz egy szigetelés nélküli, rossz nyílás zárókkal rendelkező garázst.. Hát barát lehet csapágyasra hajtod a villanyórát! Egyébként szokták ismerni egymást a garázs szomszédok, környékbeliek. Lehet kicsit gyanús lenne a dolog és felnykmnának. Valamint a tulaj se hülye.. Autó nélkül mennél garázst nézni?:D
2015. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hol keresel amúgy és hogy próbáltad, milyen úton-módon?
2015. nov. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

nem tudom, egyszer amikor tiszújvárosban kivettem egy garázst a kocsimnak, akkor egy nyugdijjas nénike volt a tulaj és nem foglalkozott vele mit csinálok a garázsban, közben elég nagy rumlit is csináltam, amit csak a kibérelt idő végén takaritottam el :) egyszer aludtam is ott,vagyis próbáltam, mert a kocsi miatt nagyon büdös volt.

egyelőre googlén nézelődök milyen garázsok vannak.

2015. nov. 30. 01:36
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mármint lakást hogyan és a város melyik részén kerestél?
2015. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
19. és 16. kerületben van olyan ami szóba jöhetne, olyat keresek ami nem teremgarázs
2015. nov. 30. 01:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!