Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen érzés Budapesten a 2....

Milyen érzés Budapesten a 2. kerületben lakni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Csak 3 hónapig laktam ott a barátnőmnél meg a szüleinél. Alapvetően nem volt rossz, szerettem ott élni viszonylag csendes nyugodt környéken voltam, autóval sem volt vészes közlekedni a környéken egészen a Déli pályaudvarig autóval is könnyebb volt a közlekedés, de én amikor lehetett inkább a BKV-t választottam. Önmagában csendes volt a hely a Hűvösvölgyi út az elég forgalmas meg zajos a környéke de én jóval messzebb voltam onnan így elég elviselhető volt, nekem annyiból volt hátrány hogy BKV-val közel 50-60 perc volt mire beértem a munkahelyemre ami azért nekem sok volt. Autóval sem volt sokkal rövidebb az idő mert hiába vágtam le 10 km kerülőt csak alig 10 percet ha nyertem vele. Most jelenleg Ürömön lakom a főváros határában az a környék jóval forgalmasabb meg zajosabb de tapasztalataim szerint barátságosabb még. Ott a barátnőm nagybátyának a házába lakunk aki épp Angliában dolgozik és nekünk kiadta cserébe ha gondozzuk a növényeit és fizetjük a számláit más egyebet nem kért.
2015. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Amikor a klozeton ül az ember, pont olyan, mintha XVIII.-ban lakna.
2015. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50-60 perc! Na ne! És még nekem szokták mondani, hogy jaj de messze lakom. Innen 40 perc alatt beér a Volánbusz Újpestre, a 3-as metróhoz.
2015. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én imádok itt élni:-) Az erdő mellett lakom, fel lehet sétálni a budai hegyekbe, szép, csendes környék, jó a levegő:):)
2022. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!