Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pest-Haller utcában megérné...

Pest-Haller utcában megérné megvenni befektetési célból egy 30 nm-es lakást?

Figyelt kérdés

Újépítésű társasházban van, elég jó helyen. Egy ismerős árulja, kiköltözik külföldre a párjához és kell a pénz az ottani lakáshoz is, meg nincs,aki itthon "albérleteztetné", inkább eladja.

Csak nem tudom, hogy mennyire vesznek ki ma manapság egy 30 nm-es lakást!


2016. jan. 7. 05:30
 1/9 anonim ***** válasza:

30nm az egyetemektől elérhető távolságban főnyeremény.


Ha (pl. orvosi) elérhető közelségben van a "jó helytől" akkor egyetemistáknak 100%, hogy ki lehet adni. Persze le is amortizálódik

2016. jan. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak ugye mivel elég kicsi, max egy ember férne el benne kényelmesen.

Nem tudom,hogy megérné-e vkinek 50-60 ezret minimum fizetni.

2016. jan. 7. 10:53
 3/9 xswerdy ***** válasza:

Általában azt mondják, hogy kiadásra a garzon a legjobb. Magyarországon hossszútávon mindenki sajátban gondolkodik, így bérleményként inkább meghúzza magát ideiglenesen.


Jelenleg nagyon pörög a piac. Nézd meg valamelyik ingatlanos portálon, hogy mennyiért mennek a hasonlók a környéken. Bérletnél nem jellemző a jelentős alku, a legdrágábbakat ne vedd figyelembe, meg a legolcsóbbakat se (sokszor azok átverő hirdetések, pénzért adnak falsch címeket). Így meg tudod állapítani, hogy mennyit hozhat az ingatlan, és megéri-e.


Persze a befektetés hosszú távra szól, hogy 20 év múlva mennyiért lesz kiadható, és mennyit fog érni, senki se tudja.

2016. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 embernek, esetleg párnak a legjobb kiadni, arra van a legnagyobb kereslet. Tényleg nézd meg ingatlan.com-on pl az árakat. Meg fogsz lepődni.
2016. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, megnéztem. Hát kb. 80-150-ig terjednek az ekkorák, vagy picivel nagyobbak.

Agyalok, mert jó környék azt tudom,kifogástalan állapotban is van, talán még árban is elfogadható lenne. Csak nyilván nem tudom,hogy kivennék-e ennyiért. Mert ahogy számolgattuk 80 ezer alatt nem érné meg kiadni.

2016. jan. 7. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ki lehet adni 80-ért az tuti, a jövőbe meg senki se lát. Ha van rá keret érdemes meglépni, az értéke csökkenni nem valószínű, hogy fog, legalábbis annyit nem, hogy veszíts rajta a kiadás ellenére.
2016. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jó helyen van a Halleron belül, akkor azonnal el fogják vinni, amint meghirdeted!

Ismerős lakik a zöld liget lakóparkban egy garzonban. Állandóan vannak kint a faliújságon hirdetések, hogy lakást bérelnének az épületben.

Ha alacsony a rezsije, főleg kelendő lesz, hidd el! Ha 80-90 ezerért adod akkor végképp, ugyanis ennyiért manapság jó helyen nem igen lehet kapni egy lyukat sem.


Szerintem ha megteheted, akkor vedd meg, befektetésnek talán a legjobb megoldás. Csak azt kell nagyon megnézni, hogy kit engedsz oda! Fizessen és sajátjaként szeresse, vigyázzon rá! Ha ez megvan, akkor csak nyerhetsz!

2016. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erősen függ attól a dolog, hogy mennyibe kerül a lakás.
2016. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16,9. Egyenlőre nem tudom,hogy mennyit engedne,ha engedne. De ahogy elnéztük kb. ilyen áron vannak azon a környéken az ekkora lakások.
2016. jan. 11. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!