Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hová mehetnénk a barátommal...

Hová mehetnénk a barátommal lakni?

Figyelt kérdés
Ő dolgozik,én még egyetemre járok,albérletre nincs elég pénzünk(főleg a budapesti magas albérletárak miatt,meg mindenhová kell általában 2havi kaució).Az én egyetemem kolijában nem lehet éjszakára vendéget fogadni,egy diák-és munkásszállón érdeklődtem,de az is túl drága volt.Tudtok olyan egyetemi kolit,ahová külsősök is,nem egyetemisták is mehetnek,vagy akár jobb munkásszállót,ahová diákok is mehetnek,és viszonylag olcsó?Családi támogatásunk nem nagyon van,mindkettőnk családjával vannak problémák,ezért is szeretnénk máshol együtt lenni,illetve én vidéki vagyok,és már egyre jobban lefáraszt a beutazgatás.Huszonévesek vagyunk egyébként.

2016. ápr. 19. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ma még így van e, engedik vagy sem , de én évekkel ezelőtt a Martos Flóra kollégiumban szálltam meg néhány napra .
2016. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő most hol lakik? Amúgy ha nincs rá pénzetek, akkor talán még nincs itt az ideje az összebútorozásnak...
2016. ápr. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kollégiumba ha nem is rendszeresen de simán belehet lógni, főleg ha az ember jóba van a portásokkal. Nem tudom párod hol lakik, de én azt csinálnám heti 1-2 alkalommal belognék a koelszba :)

Sajnos ha nincs pénz nagyon megoldás sincs, de egy pici szobát 40 ezerért rezsivel együtt lehet bérelni egy személynek, ha a tulajjal megbeszélitek hogy leadtok 50-et és ketten vagytok abba a lyukba akkor simán megoldható. Plusz gondolom te is fizetsz havi 20 at kolira, tehát ha dolgozik pesten akkor 30-at tuti kitud fizetni havonta, mert nem hinném 100-at keres :)

Ja és tapasztalatból mondom ennyiért lehet 3 szobás lakásba 1 szobát kivenni, és nem lelakott ingatlanba vagy...

2016. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!