Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az, hogy sok lakást...

Miért van az, hogy sok lakást csak női bérlőnek adnak ki?

Figyelt kérdés
Hirdetésekben többször látni, hogy kizárólag hölgy részére stb stb

2016. szept. 2. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
1000 oka lehet. A tulajnak meg joga van eldönteni, hogy mit szeretne.
2016. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

könnyebb kidobni

tud természetes úton fizetni

kevésbé lakják le a lakást

2016. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Szexista idiótákkal ne foglalkozz.


Egyrészt ha van főbérlő, aki nő, akkor nőt keres maga mellé, amikor szobát ad ki.

Kevésbé veszélyes.


Másrészt meg egyértelműen a nők tisztábbak, igényesebbek.

Nem lesz retek, bűz.

A férfiak rendetlenebbek általában, lazábban kezelik a dolgokat. Ők gyakrabban csúsznak meg számlákkal, nem a pénz miatt, hanem mert nem veszik olyan komolyan.

vannak kivételek mindkét nemnél, még mielőtt valaki kötekedne, de a nőkre akkor is jellemzőbb a rendszerető magatartás, a tisztaság.

2016. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

"Szexista idiótákkal ne foglalkozz.

[...]

Másrészt meg egyértelműen a nők tisztábbak, igényesebbek.

Nem lesz retek, bűz.

A férfiak rendetlenebbek általában, lazábban kezelik a dolgokat. Ők gyakrabban csúsznak meg számlákkal, nem a pénz miatt, hanem mert nem veszik olyan komolyan. "


Milyen szép is az mikor valaki kijelenti a szövege elején, hogy idióta és ne foglalkozzanak vele

2016. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem úgy gondolják könnyebb kirakni, meg hogy rendesebbek.

Mi férfinak adtuk ki, szerintem biztosabb bérlő, könnyebben kap munkát, ott a fiatal nők mindig hátrányban vannak, mert "biztos szülni fog", nem kukacoskodik apróságokon, nem esik kétségbe, ha valami elromlik. A lakás amúgy tipp-topp, rendben tartja, szóval szerintem ez csak előítélet.

2016. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Nem azt mondom, hogy ezek igazak, de elég elterjedt vélemények

2016. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi mozgatja a világot? 2 dolog biztosan. Hm? Megvan?
2016. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szexista idiótákkal ne foglalkozz.


...


Másrészt meg egyértelműen a nők tisztábbak, igényesebbek.

Nem lesz retek, bűz.

A férfiak rendetlenebbek általában, lazábban kezelik a dolgokat. Ők gyakrabban csúsznak meg számlákkal, nem a pénz miatt, hanem mert nem veszik olyan komolyan.

vannak kivételek mindkét nemnél, még mielőtt valaki kötekedne, de a nőkre akkor is jellemzőbb a rendszerető magatartás, a tisztaság."


Ez a világ legnagyobb öngólja komment amit idén láttam itt :D


Amúgy ez ugyan csak személyes tapasztalat, de egyetemi kollégiumokban az esetek 90%-ában a lány szobák sokkal retkesebbek, mint a fiú szobák. Szerintem leginkább azért, mert a lányok általában több cuccot tartanak maguk körül, azt meg ugye sokkal nehezebb rendben tartani. De ugye ez csak az én tapasztalatom, nem kőbe vésett tény.

2016. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Mert már van egy albérlő és ő lány.

Ha van egy rendes albérlőd, akit ismersz és történetesen nő, nem költöztethetsz mellé a szomszéd szobába egy fiút.


Ha ez első elbérlőd, aki megvan fiú, akkor pedig fordítva van általában. Kénytelen leszel beleírni a hirdetésbe, hogy csak nőknek, vagy csak férfi albérlőknek szánod.

2016. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem pl a meleg albérlőim votak a legpedánsabbak.
2016. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!