Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem rossz sok penzt kolteni...

Nem rossz sok penzt kolteni alberletre?

Figyelt kérdés

22 eves egyetemista vagyok, meg nem vegeztem az egyetemmel de teljes munkaidoben dolgozom + mellette tanulok (illetve inkabb forditva: tanulok es mellette teljes munkaidoben dolgozom) igy most fogom majd tudni megengedni magamnak azt, hogy egyedul lakjak egy belvarosi felujitott garzonban, ami termeszetesen nem olcso.

Laktam mar masokkal alberletben, most kollegiumbol megyek at alberletbe, es a koli nagyon olcso az alberlethez kepest, rengeteg penzem van ugy, viszont ugy erzem, hogy annal nincs kifizetodobb amikor nyugalomba mesz haza es nem kelt fel senki foloslegesen es nem kell hajnali egyig fent lenned mert bulizik a szobatarsad amikor masnap 8-ra mesz dolgozni.


Szerintetek ez jo dontes? Nekem teljesen megeri, de kivancsi vagyok, hogy ti hogyan gondolkodtok.



2017. júl. 11. 22:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Persze azert igy sem halok ehen, mert marad kb 150e ft-om, de azert az albi nelkul sokkal tobb maradna
2017. júl. 11. 22:09
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha neked ez megéri, akkor rendben van.

Azért azt tanácsolom, hogy legyen tartalék pénzed is.

2017. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred át másik szobába a koliban, ha nem jó a szobatársad? Még úgyis jobban jönnél ki a koliban, ha saját szobát kérnél teljes áron. Szerintem nem kellene feleslegesen szórni a pénzt, majd lakhatsz még albérletben később is.
2017. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, a koli nem nekem valo, ugy erzem magam mint egy csoves
2017. júl. 11. 22:30
 5/14 anonim ***** válasza:
_egyedul_ ... _belvarosi_ _felujitott_ szó szorri, ilyen igényeknek ára van...
2017. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te már eldöntötted. Kár, hogy lenézed a kolit, talán tanulnál ott több alázatot az élethez.
2017. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy eldontottem. Csak arra voltam kivancsi, hogy hogyan latjatok.


Miert, szerinted nincs eleg alazatom az elethez ha sulibol rohanok munkaba es minden nap keso estig dolgozom, hogy megengedhessem magamnak ezt az eletvitelt?


Azt hiszem mas koncepcionk van az alazat fogalmarol.

2017. júl. 12. 00:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Fizetésem nagy százalékát fizetem ki,hogy egyedül lakjak egy albérletben.Lelkileg nekem teljesen megéri.
2017. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hosszutavon penzkidobas, csak azert lakok most alberletbe mert a munkahelyem fizeti.
2017. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Attól függ,mennyit keresel havonta.Ha olyan 200.000 körül,akkor egy legénylakás simán megéri.Én egyetem mellett 250.000-et keresek,legénylakásban élek egyedül,Szegeden.Nálam ez inkább higéniai okolból,mivel durván hipichonder vagyok,és egyszerûen nem bírtam a koleszt.Meg persze hogy jobb suli,munka után nyugodt légtérbe hazaérni,mondjuk mondjuk üvöltene a zene a szomszéd szobából.Én kijövök ennyibôl,és tudok félretenni havi 10-20.000 forintot.Szerintem megéri.21/L
2017. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!