Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem rossz sok penzt kolteni...

Nem rossz sok penzt kolteni alberletre?

Figyelt kérdés

22 eves egyetemista vagyok, meg nem vegeztem az egyetemmel de teljes munkaidoben dolgozom + mellette tanulok (illetve inkabb forditva: tanulok es mellette teljes munkaidoben dolgozom) igy most fogom majd tudni megengedni magamnak azt, hogy egyedul lakjak egy belvarosi felujitott garzonban, ami termeszetesen nem olcso.

Laktam mar masokkal alberletben, most kollegiumbol megyek at alberletbe, es a koli nagyon olcso az alberlethez kepest, rengeteg penzem van ugy, viszont ugy erzem, hogy annal nincs kifizetodobb amikor nyugalomba mesz haza es nem kelt fel senki foloslegesen es nem kell hajnali egyig fent lenned mert bulizik a szobatarsad amikor masnap 8-ra mesz dolgozni.


Szerintetek ez jo dontes? Nekem teljesen megeri, de kivancsi vagyok, hogy ti hogyan gondolkodtok.



2017. júl. 11. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
250-ből 20 ezret tudsz félretenni vidéken? Gratulálok! Ebből a pénzből a fővárosban megél egy család. Ha szerényebben élnél, és gyűjtögetnéd, a sajátodba tudnád később fizetni, nem máséba, de ehhez a hosszútávú gondolkodás kellene, nem a mának élni.
2017. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
17%
Szerintem nem sok közöd van hozzá,hogy mire költöm a fizetésem,mert nem tudhatod vannak e egyéb kiadásaim,pl. A DIÁKHITELT VISSZA KELL FIZETNI VALAMIBÔL!!!Azért kösz a kedves sorokat!!!Hidd el,ha tehetném többet tennék félre,de a diákhitelen kívül is fizetnem kell magán jellegû dolgokat!!!Tuskó!Néha gondolkodj mielôtt másnak tartasz szentbeszédet!
2017. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha diákhiteled van, pláne nem élnék albérletben.
2017. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Inkább,mint hogy az idegosztályon kössek ki,az állapotom miatt!!!
2017. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!