Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Más is utál idegenekkel...

Más is utál idegenekkel együtt lakni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max 2 hét és nem idegen...
2017. júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen és ha nem is utáltam, de 30 felett már nem buli reggel a WC-re meg fürdőre várni.
2017. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért laknék idegenekkel? Én nem engedem be az idegeneket.
2017. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, lakótársakra gondoltam. Ha csak egy szobát veszel ki és nem egy egész lakást tök egyedül. Ha csak nem haverjaid, akkor számodra idegenek a lakótársak. Persze idővel akár össze is lehet barátkozni velük, de szerintem nem ez a jellemző. Nem úgy van mint a hollywood-i filmekben :D
2017. júl. 18. 07:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak hozzáállás kérdése.

Ha ellen úszol az árral, akkor nehéz életed lesz.

Örülj, hogy van hol laknod, van mit enned.

2017. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezen a téren jók a tapasztalataim. Mondjuk tény hogy teljesen idegenekkel csak néhyán alkalommal laktam, de nem volt nagy gond.

Viszont mostanra jutottam el oda hogy már nem akarok közösködni, sem barátokkal, sem idegenekkel. Olyan lakást kerestünk amit ketten fenn tudunk tartani a barátnőmmel. Szóval ismerem az érzést ,de szerintem nem feltétlen idegenekhez köthető.

2017. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
100%
Igen, épp most dobtam ki ET-t. Menjen szépen haza, ne nálam hédereljen.
2017. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!