Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen kornyek a havanna,...

Milyen kornyek a havanna, kobanya m3 hajnalban? Biztonsagos?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
szar.
2017. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
veszélyes
2017. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ezzel nem nyugtattatok meg... bovebben ha napi szinten jarok onnan hajnalban metroval munkaba, vallalhato?s


ezt a veszelyest tapasztalatbol mondod?

2017. júl. 18. 19:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a környéket, egyszer voltam ott.

Viszont több éve Pesten élek és tudom, hogy bármit írsz ki, simán ráfogják, hogy veszélyes.

2017. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm aki ott lakik. Vele még semmi sem történt, de sok dolgot látott már. Hajnalban kevesen vannak az utcán és akkor tájt ér haza elég sok kétes alag, akik talán be is vannak drogozva.

A hányás, utcán vizeléstől rablásig és verekedésig szinte mindent látott. Ő szeret ott élni, de a beszámolói alapján én soha sem költöznék oda.

2017. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MrPifta ***** válasza:

Soha nem értettem a "hajnalban veszélyes-e a környék?" Jellegű kérdéseket.

Hajnalban az emberek többsége még alszik, páran még otthon készülődnek, a korán kelők meg munkába mennek. Mi ebben a veszélyes? Kispesti oldalon lakok Kökinél, soha nem láttam semmi veszélyeset, de máshol sem.

2017. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nyisziati ***** válasza:

Én ~ 40 éve itt élek a környéken. A '90-es években rendszeresek voltak a rendőri ellenőrzések, nem véletlenül. Azóta javult a helyzet.

Hajnalban nemigen közlekedem, de leginkább csak autóval szeretek arra járni. Vannak érdekes alakok.

Viszont raktak oda egy kihelyezett rendőrörsöt is, úgyhogy annak azért van visszatartó ereje.

2017. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ugyan olyan, mint a város bármely része. én tini korom óta járom ezen környékeket, régebben rosszabb volt. (43vagyok). A belváros szerintem neccesebb,(főleg nyáron) ott hamarabb beléd kötnek, akváriumban pedig nem tudsz élni.
2017. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
belvaros alatt mit ertesz?
2017. júl. 20. 18:59
 10/10 anonim válasza:
100%
V,VI,VII,VIII,IX. kerület. Egyébként újpest, káposztámegyer, kőbánya újhegy, óbudai lakótelep telepi része sem más. Költözz a XVII-be, pl helikopter lakópark. Csak egy gond van, onnan is be kell jutni valahogy, ha metrózol ezeket nem tudod kikerülni. Szerintem sokkal meghatározóbb, milyenek a szomszédaid, jobban megkeseríthetik az életed, mint kö-ki.
2017. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!