Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kezdetnek szobát béreljek...

Kezdetnek szobát béreljek inkább vagy egyből lakást? Melyikkel járnék jobban ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

nagyon rossz, bántalmazó családi közegből menekülök el otthonról.. Ahol folyamatosan csesztettek mindenért, nagyon alkalmazkodni kellett. Anyám lassan már azt is megmondta, hogy mikor mehetek wc-re, nem vicc. Szóval képzelhetitek mennyire elegem van az alkalmazkodásból, jó lenne, ha végre lenne egy kis saját terem és én lennék a magam főnöke.. Mármint nem mondaná meg nekem senki ,hogy mikor főzzek, mikor egyek, mikor fürödjek...stb...

Legjobb lenne, ha egyedül bérelnék egy lakást. Viszont egyenlőre még nem sok pénzem van.. Ha lakást akarnék bérelni, várnom kellene még egy hónapot ebben a bántalmazó családban.. Akkor lenne elég pénzem ,hogy kaukcióval együtt mindent tudjak fizetni...

Szobát tudnék bérelni lehet,hogy már augusztusban is, és végül is többet tudnék mindig félretenni... és ez sem egy utolsó szempont. Csak ki tudja kivel kerülnék össze...

Mi a véleményetek a szoba bérlésről? mi a tapasztalataitok? Melyik lenne jobb?


2017. júl. 29. 17:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Kislány vagy? Fiú? Dolgozol? Vagy nem?
2017. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dolgozom, csak most kezdtem. 19 éves vagyok. Augusztusban kapom az első teljes havi fizut..
2017. júl. 29. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lakbéren és a rezsin kívül (amikor fűteni kell akkor arról nem is beszélve) elég sok fizetni való van még. 19 évesen ha már kiszakadsz abból a közegből akkor se a mindennapos túlélésre menjél az anyagiak miatt....szerintem kezdetnek egy szoba
2017. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
37%
Szerintem lány vagy. Miért olyan rossz otthon? Molesztálnak?
2017. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobával kezdeném a helyedbe. Ha megszokod az önállóságot, jobban állsz anyagilag, akkor belevágsz egy önálló bérleménybe.
2017. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem kell félni a lakótársaktól, rengetegen keresnek fiatal lány lakótársat. Szintén csajok, ha nem akarsz koedukáltan lakni. Facebook csoportokba nézz körül!
2017. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Legfeljebb megdurrantanak.
2017. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "bántalmazó környezet". A kommented alapján nem az jött le, hogy téged nap mint nap molesztálnak, megvernek és megaláznak... csak szimplán a szüleidnek kell engedelmeskedned....


Ha most kapod meg az első fizetésedet 19 évesen valószínűleg nincs sok pénzed... a szoba bérlést ajánlom.

2017. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!