Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit mondtok az érdeklődő...

Mit mondtok az érdeklődő bérlőnek, ha utána még vártok olyat, aki lehet hogy jobb bérlő lenne?

Figyelt kérdés
Hogy ha elággé érdeklődik, vagy ki is bérelné, de az 1-2 nap múlva jövő nézővel lehet hogy jobban járnátok,de persze őt sem kéne lerázni, mert lehet a később jövő nem bérelné ki.
2017. júl. 30. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még átgondolom kinek adjam ki x idő mulva értesitem. Mi az ami nem egyértelmü ezen?
2017. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért kellene hazudozni és egy mesét kanyarítani?


"Köszönöm az érdeklődését, 3 nap múlva értesítem, hogy hogy döntöttem."

És pont.

2017. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy az előző írta. Komolyan egy felnőtt embernek ez kérdés? Minden albérletet sok érdeklődő néz meg, és ezzel mindenki tisztában van. Sőt, olyan helyeken ahol kevés az albérlet, még licitálni is szoktak a bérlők, szóval senki sem fog megütközni azon, hogy nem azonnal adod ki neki.
2017. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nölunk az volt, hogy valaki vidékről jött megnézni, és megígértem neki, hogy megvárom, így mindnkinek mondtam, hogy szerdáig mutatom, akkor döntök és értesítek mindenkit, aki szeretné a lakást. Végül a legelső érdeklődő nyert. De senki nem problémázott, mindenki megértette, hogy megvárom a "vidéki versenyzőt". Annyi viszont fontos, hogy ha valaki tuti nem jön szóba legalább egy udvarias sms-ben értesítsd mihmarabb, hogy tudjon lépni másik helyre.
2017. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nehéz ügy, ha olyan a jelölt, hogy nehéz lekoptatni. A lakásomba (3. emelet, 3nm fürdőszoba kád nélkül, lift nélkül) kisgyerekes család akart beköltözni egy,2 hónapos babával és egy kutyával, azonnal. Se babának se kutyának nem jó az a lakás, de ezt nem értették meg. A végén azzal zártam le, hogy a szomszédokat is meg kell kérdeznem, mert nem akarok vitákat, mert a Margit néni folyton utánuk leskelődne, ha nem szimpatikusak. Bár ez utóbbi igaz is volt. Első érvem nekik az volt, hogy állat nélküli bérlőt szeretnék, mind a kettőjüknek legyen állása, leinformálhatóak legyenek,és ki tudják fizetni a kauciót. Nos ez a család ebből semmit se tudott teljesíteni. Akiknek kiadtam, először átolvastattam velük a szerződést, és miután mindent elfogadtak és teljesíteni tudtak, költözhettek is. Az első olyan párnak adtam ki, akiknél minden klappolt.
2017. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!