Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nekem már baromi elegem van...

Nekem már baromi elegem van abból, h nem lehet normális áron albérletet találni, de még szobát sem, és ha mégis akad, azt 1 mp alatt elviszik. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Bár még csak pályakezdő vagyok, tehát a saját lakás egyelőre nincs birtokomban, viszont néha elkeseredek, h mennyire gáz lakótársam van, és ezen egyelőre nem tudok változtatni...

2017. júl. 31. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek.
2017. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az árak normálatlanok, hanem a fizetések. Ez a tény amúgy engem sem vigasztal a cirka 140 ezres jövedelmemmel.
2017. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen megértelek. Katasztrófa ami itt van. Sajnos nekem se toltak a fenekem alá egy lakást a szüleim indulónak. 3 éve költöztem fel budapestre, azóta már a 4. lakásba költöztem. Az utóbbi kettőt eladták alólunk. Marhára unom már ezt az egészet, de nem tudok tenni ellene.

Most lakunk először ketten a párommal, eddig mindig 3-4en voltunk egy lakásban. És az egész egy akkora ellentmondás. Nyilván ki megy albérletbe, a csóró. Ilyen albérlet árak mellett meg örül az ember ha hó végén még van kaja az asztalon, de közbe muszáj kifizetni.

Kritikán aluli ami ebben az országban folyik, főleg budapesten.

2017. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, legalább jó tudni, h megértik az embert. Szerintem a lakásáraknak kellene a fizetéshez igazodni, és nem fordítva.


Csak azért, h ki tudjak fizetni egy normális méretű lakást, normális környéken, senki nem fogja emelni a fizetésem. Erre mondják azt: oldjam meg. Pl. ha vki keres átlag nettó 150-et, akkor a reális az lenne, h kivesz egy lakást 50-ért, 50-et félretesz, a maradékból meg kifizeti a kaját, egyéb dolgokat. Ma 50-ért nemhogy lakást, szobát se nagyon lehet bérelni, vagy ha igen, akkor erre jön még a rezsi... Bírom azokat az embereket, akik jönnek a "bezzeg a nagyanyáink korában 10-en voltak egy szobában..." szöveggel. És elégedettek voltak? Kötve hiszem :(

2017. aug. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!