Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A bérbeadók, hogy kezelik a...

A bérbeadók, hogy kezelik a sok jelentkezőt?

Figyelt kérdés
Hogy manage-elik a "rekord" számú jelentkezőt pl munka mellett. Hogy osztják be a jelentkezőket? Hogy válaszolnak arra a rengeteg jelentkezőre?

2017. szept. 15. 06:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

#9 te azért dolgoztál, hogy másoktól elvehesd a lakás megvásárlásának lehetőségét, hogy aztán kénytelenek legyenek sokszoros áron visszabérelni tőled, miközben alacsony minőségű, és bizonytalan lakhatást kapnak rengeteg pénzért.


A második kiadott ingatlanodért pedig már nem te dolgozol meg, hanem az első ingatlanod bérlői.

2017. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

#9 Édeske, adózásod gondolom minden lakáson rendben van? :)) Ha c.ember marad a végére, akkor is ő viszi?


Azért nem kell ám mindent elhinni, amit ide beírnak.

2017. szept. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

11-es! Te érted amit leírsz? Milyen lehetőséget vettem el, bárki elöl is? Van pénzed? Akkor vedd meg! Más is megakarja venni? De neked jobban kell? Fizess kp-ba, vagy ígérj többet vagy egyéb előnyt! Hol voltál a múlthéten amikor lakást vettem? Sehol...

Visszabérelni? Miről beszélsz?

Kénytelenek...? Mire kénytelenek? Leírtam a módszert. Nem világos? Senkinek nem tartottam pisztolyt a fejéhez. Mindenki lakjon ott ahol akar/tud. Nem kötelező nálam.

Egyébbként örülök, hogy látatlanban is tudod milyen lakásokat adok ki.

Megnézted, meggondoltad, megfontoltad, elolvastad, értelmezted, kifizetted a kauciót és az első havit. Hol itt a bizonytalanság vagy az átverés?

Igen ingatlan kiadásból élek. Mint ha rosszallanád? Te miből élsz? A főnöködnek keresed a pénzt? Akkor ne rám haragudj! A péknek is a taxisnak is fizetsz. Az nem fáj? Csak az, hogy én nem adom ki ingyen vagy fillérekért a lakásaimat? Vagy az nem tetszik, hogy én nem akarok hétrét görnyedve robotolni? Te miért csinálod? Kockáztass! Csináld utánam!

Miért nem az fáj, hogy nincs bátorságod? Vagy, hogy alulértékeled magad?


12-es. Igen rendben van az adózásom. Ebből élek. Sőt! Én szeretnék 1 milliárd adót fizetni. Ahhoz mennyi jövedelem is társul? ;-)

Nem lopni-csalni még spórolgatni kell. Abból még nem gazdagodott meg senki. Bevétel növelésből már igen.

...és a teadód hogy áll? ;-)

Egyébként tudhatnád, hogy 100'000Ft felett bármilyen banki pénzmozgással el kell tudni számolni. Ingatlan vásárláskor még pláne.

Megnyugtatlak nem csak "c", de "zs" és "b" még "a" sőt "n" albérlőm is van.

Tudod!? A pénznek nincs szaga... :-)

Nem érdekel kik laknak a lakásaimban, amíg a szerződésben vállaltak az teljesítik.

A Kádár-villa értékét sem az határozza még, hogy valaha ki lakott benne. Hanem a környező ingatlanok értéke.

2017. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11# Jaj :) Hát, mi ez? Ez a kalasszikus szélső bal oldali gondolkodás ... Ha valakinek sok pénze van és befektetései miatt egyátalán nem kell dolgoznia, biztosan másoktól lopta a pénzt vagy legalábbis ő a társadalom legallja.


Kicsi irigység?


Amúgy sokkal rosszabb lenne a gazdasági helyzet, ha nem csinálnának sokan ilyen dolgokat.


Ez nem csak a Budapestieknek kedvez akiknek felment az ingatlanuk értéke. Lehetőséget ad a máshonnan érkezőknek, hogy viszonylag jó áron ott lakhassanak.


Én most Hollandiában lakom, de jövőre lehet Párizsba megyek gyakorlatra utána meg kitudja hova...


Csak gondolkozz egy kicsit .... Nagy kínálat + nagy kereslet = jó piaci ár, de ha a kínálat lemegy és nincsenek "ilyen kapzsi emberek", akik befektetés céllal megmernek venni ingatlanokat akkor sokkal kisebb a kínálat, de a kereslet nem változik....


Szerinted akkor mi történne? Óriási lakbér növekedés, ami megnehezítené a lakhatást.


Szerinted ez jó megoldás?

-Korlátozzuk az emberek jogait, hogy ne építség a gazdaságot, hogy az árakat lent tartsuk.

Csak tudod, akkor nem csak az árak csökkenének hanem az emberek fizetése is.


Ilyen kommenteket, csak azok írnak, akik semmit sem értek el az életben és emiatt az egész világra mérgesek...

2017. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

9: Azt, hogy két l-lel kell írni.

Minden másban igazad van.

2018. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!