Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 8. ker Illés utcaba jarni be...

8. ker Illés utcaba jarni be majd dolgozni, mennyire veszelyes? Mennyire rossz kornyek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak nappal 8-16-ban vagy ott, akkor van még pár éved mire leszúrnak. Ha 6 után is mászkálsz arra, akkor pár hónap csak.
2017. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

József krt.-Rákóczi-Fiumei-Orczy-Üllői által határolt tömb nagy része putris, beleértve a Dobozi utcától kezdve a Diószeghyn át a Népszínházig mindent. Bár próbálnak ellene tenni, és állítólag javult a helyzet. Az Illés sem kivétel.


Szóval nem laknék ott, DE arrafelé dolgozom és közlekedem már évek óta, azt a 2x20 percet meg kibírom. A betépett alkeszeket vagy láthatóan halluzó dizidrogosokat meg gyorsan megszokod. Más atrocitás engem nem ért eddig.

2017. okt. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok cigány van ott, szóval sz@r környék..
2017. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mondjuk reggel 5-6tol lenne a munkaido 2-ig

tomegkozlekedessel jarnek... 24 eves, vekony testalkatu srac vagyok, korrekt oltozkodessel... ezert tartok kicsit a helytol...

2017. okt. 5. 10:07
 5/10 anonim válasza:

Idézet, 1-es válaszolótól: "Ha csak nappal 8-16-ban vagy ott, akkor van még pár éved mire leszúrnak. Ha 6 után is mászkálsz arra, akkor pár hónap csak."


Ha este 20 óra után mászkálsz,akkor pár heted van még. Ha este 10 után jössz-mész, akkor pár napod van.

De, ha éjfél után mászkálsz, akkor csak pár órád van...

2017. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

most setaltam vegig az üllőin a klinikak metroallomastol, illetve voltam a leonardo da vi ncin es az Illes utcan...


cigot 1 db-ot nem lattam, csak az ulloin volt egy behugyozott retardalt...

a leonardon meg bandazasra utalo nyomot sem lattam, pl. torott uvegek, betort buszmegallok, telefonfulkek, a lakotomb aljan csikk tenger... itt a havannan ilyesmik vannak, es egesz nyugodt kornyek reggel este, pedig a gyakorisok attol is fostak jobbra balra, nem tudom, talan sok Tv-t neztek, vagy nem lattatok mèg igazi gettot.... azert egy jarokelotol megtudtam, hogy az Illes utcan este sok lesz a prosti, strici, drogos kombo, de szerinte nem veszelyes kulonosebben..


ez a lwonardo meg vmi 300 m-es utca, az egesz talan mar vontasra van itelve, a full luxus corvinlakasok miatt...?

2017. okt. 8. 15:16
 7/10 anonim válasza:
6-os válasz. Mi az a kombo?
2017. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt nem a gyakorisok fosnak, hanem te.

IGAZI gettó az az USAban van, ahol mondjuk óránként lövöldözések vannak.Nalunk azt hívják gettonak, ami rossz környék.Rossz környék az, ahol cigányok laknak. Az általad felsorolt utcákban sok van.

Nyilván egyik sem dolgozik,tehat egész nap otthon vannak a illetve az utcán

lodorognek .nyilván primitivek erőszakosak stb.Az, hogy nem.lattal egyet sem az azért volt mert délelőtt voltál ott és az orkok akkor még alszanak...

2017. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Volt ott egy lakásom, bár sosem laktam benne, ki volt adva albérletbe. Amíg felújítottam, gyakran jártam ott. Kb 28 éves vékony fiú voltam akkor. Voltak mindenféle népek, de soha senki nem kötött belém, még meg sem szólítottak. Szerintem ne parázz miatta.
2017. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7 es

a kombo az az, hogy pl. a drogos meg prosti, illetve strici es drogos tevèkenysegek nem zarjak ki egymast, tehat 1 szemelyre vonatkozhat mindketto cselekves... akar prosti strici is lehet, vagy drogos striciprosti, mindezt egyszemelyben... ezt jelenti a kombo

2017. okt. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!