Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mindenféle hátsószándék...

Mindenféle hátsószándék nélkül te társulnál ellenkező neművel ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Kényszerhelyzetből mint nő majdnem belementem, de voltak fenntartásaim, kételyeim azért.

2017. okt. 13. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Laktam már egy fiúval egy lakásban, többször is. Eszembe se jutott, hogy ne, így is nehéz volt szobát találni nekem elfogadható áron Budapest jobb részein :D

Évekig laktam fiúkkal, sosem volt semmi gond.

Nyilván bármikor kifoghatsz egy rosszat, ahogy hazafelé is leszúrhat valaki, van esély, csak nem olyan nagy.


Ha nővel költözöm össze, az miért lenne jobb? Az is lehet sorozatgyilkos vagy bármi. Kisebb eséllyel, de ha minden férfira gyanúsan néznék, elég rossz életem lenne.

2017. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Én igen, de a lányok mindig visszakoztak :) Pedig semmi hátsó szándék nem volt bennem (volt szerelmem/párom egy másik városban). De aztán mindkét eset szerencsés véget ért abból a szempontból, hogy bár úgy tűnt, hogy sokkal több pénz/utazás, ha fiúkkal lakom együtt, végül mindig összejött a tuti kecó így is.


Én nem javasolnám, mert együtt lakni mindenképpen egy intim dolog, ami egyneműek között barátsághoz vagy szétköltözéshez vezet, férfi-nő barátság meg nem létezik :)


Egy barátom lakott együtt kolléganőjével közös szolgálati lakásban kb. egy évig. Miután a lány elköltözött, utána jöttek össze. De lehet hogy csak azért, hogy otthagyhassa a szobanövényeit ;)

2017. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#9 Nem, erre azt mondják, hogy "Éhes makkal disznókat álmodsz." :)
2017. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szia, én ugyan srác vagyok, de szerintem ebben nincs semmi, persze nem azt mondom, h az első emberhez költözz be és hurrá, de látja azt az ember, ha vmi gáz van a másikkal, ha meglátogatod random időben mondjuk, h pont most ráérnél és ránéznél a lakásra vagy ilyenek :D + facebook, insta bármi közösségi oldal.


2 intelligens embernél nem lehet probléma a lakótársiviszony :)

2017. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szimpatikus valaki, akkor nincs ezzel semmi gond. Én is éltem srácokkal egyetem alatt és barátnők is. Hol ismertem, hol lakótárs hozta, hol csak ismerős ismerőse volt. Soha semmilyen probléma nem adódott ebből, eszembe sem jutott, hogy pont engem fog megerőszakolni, avagy az éjszaka közepén rám mászni.
2017. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
38%
Te minden fiúnak bejössz, hogy azt gondolod, megerőszakolna éjjel? :D
2017. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Velem előfordult, hogy vegyes albiba költöztem. Nem tagadom, nekem is megfordult ilyen a fejemben. :D Viszont minden rendben volt, mindenki nyugiban élt. Egyik lakótársam egy 20-assal idősebb volt. Mégsem volt gond.

28/N

2017. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Társulnék, de nagyon megnézném, hogy kivel.
2017. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!