Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 1 hete Kiadtam a lakásom...

1 hete Kiadtam a lakásom egyik szobáját elsőre szimpatikusnak tünő párnak de kiderült hogy bolond, es agressziv?

Figyelt kérdés
azt hiszik szállodaba vannak es ha nem ugy van valami ahogy ő szeretnè vagy megkèrem hogy feleslegessen ne fojjon a víz akkor ordibál ès fenyeget elkuld a ....-ba mit tehetek? Mèg nem irtunk berleti szerzodest

#szoba #agresszív #albèrlő
2017. okt. 26. 07:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
kirakod őket. papír nélkül simán,de ha pénzt nem adtak előre akkor arra ne is számítsál
2017. okt. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Bérleti szerződés nélkül beköltöztek? Az igen, bátor ember vagy!

Viszont ha nincs szerződés, akkor mondd meg nekik, hogy semmi joguk ott lenni, és tedd ki őket. Ha nem mennek, a rendőrök kiteszik őket, mert jogtalan lakásfoglalónak minősülnek.

Mielőbb lépj, mert a következő az lesz, hogy nem fizet a rezsibe. Hisz nem kötelezi rá semmi!

2017. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De hogy rakjam ki ha agreszivak? Ès elmenni nem akarnak? Nem fèlek töllük de 80% hogy nekem jönnek ha megmomdom hogy elkell menni
2017. okt. 26. 07:24
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen valóba felelőtlen voltam! Ezbvolt az első eset hogy valakinek kiadtam, megbiztam benne ès az utolsó is :(
2017. okt. 26. 07:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Odahívsz pár havert, hogy ne legyél létszámhátrányban és együtt megkéritek őket. Egyikőtök filmezhet is, ha eldurvulna a dolog, legyen valami a kezetekben. Mondd el, hogy nem lesz szerződés, mert úgy viselkednek, mint a barlanglakók, úgyhogy semmi keresnivalójuk itt, és ha nem mennek jószántukból, akkor a rendőröket hívod.

Ha nem mennek, tényleg hívd a rendőröket.

Remélem, tiszta a jogviszony a lakást illetően, és csak te vagy a tulaj.

2017. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
De amúgy megjátszhatod azt is, hogy míg odavannak, az összes cuccukat kiteszed az ajtó elé és lecseréled a zárakat. Mivel tényleg semmilyen törvényes joga nincs a lakáshoz, többet nem jöhet be, nem is zaklathat ott.
2017. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen(!) csináld amit a 6-os mond.

Ez csak rosszabb lesz!

2017. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 6-os és 7-essel. Megtoldva azzal, hogy amikor várható az érkezésük a cuccokért, ne legyél egyedül.
2017. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
49%
Szerintem mindenben működj együtt velük, még a s..gguket is nyald ki lehetőleg ameddig a bérleti szerződést megírjátok! Utána nincs olyan, hogy nem mennek el. De ha olyan agresszív utána is lehet zaklatni fog, az ilyen bolondoknál sosem tudni. És legközelebb nehogy ilyet tegyél... Sosem volt sajnos kiadó lakásom de még én is tudom, hogy arany szabály, mindent papírozni. Az életben rengeteg olyan ember van aki normálisnak tűnik, azonban nem az.
2017. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Illetve 6-osnak is igaza van de mi van ,ha ezt teszed velük direkt majd rád járnak? Sajnos vannak ilyenek.. Képesek hosszú időn keresztül zaklatninaz embert és fenyegetni.
2017. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!