Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 1 hete Kiadtam a lakásom...

1 hete Kiadtam a lakásom egyik szobáját elsőre szimpatikusnak tünő párnak de kiderült hogy bolond, es agressziv?

Figyelt kérdés
azt hiszik szállodaba vannak es ha nem ugy van valami ahogy ő szeretnè vagy megkèrem hogy feleslegessen ne fojjon a víz akkor ordibál ès fenyeget elkuld a ....-ba mit tehetek? Mèg nem irtunk berleti szerzodest

#szoba #agresszív #albèrlő
2017. okt. 26. 07:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

77%-os, nehogy azt hidd, hogy egy bolond és agresszív ember nem tojja le a szerződésben foglaltakat! Szerintem inkább hatalmas hiba lenne a kezébe adni egy érvényes szerződést. Ha most, szerződés nélkül már kibújt a szög a zsákból és nem fél attól, hogy a kérdező kiteszi őket, akkor itt valami nagyobb tervek vannak. Láttam a youtube-on olyan kilakoltatási kísérletet, ahol illegális lakásfoglalókat azért nem tudtak kitenni, mert többek között lecserélték a zárat és a tulaj nem tudott többet bemenni! Ha sokáig cseszekedünk az idővel, akkor az ilyen baromtól kitelik, hogy a tulajt teszi ki. Onnantól már csak a rendőrség segíthet, de nekik meg van egy sorrend, amit az intézkedésben tartani kell, így van, hogy hetekig eltart a lépés. Azalatt a két barom a lakásban a vesztét érzi, összelopkod mindent, rombol, stb.

NEM szabad őket tovább a lakásban tudni. A szerződést meg miért kellene megírni? Hogy legyen valami a kezükben? Az csak nehezíti a kérdező dolgát.


A legjobb, ha kipakolja őket, és lecseréli a zárat. A lakást érdemes pár napig többedmagával laknia. Igen, megvan az esély, hogy zaklatni fogják, de így, szerződés nélkül azonnal hívhatja a zsarukat, és a két barom kvázi betörőnek minősül, és viszik őket azonnal. Ha van egy papír a kezükben, kacifántosabb lesz az ügy.

2017. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson a 9-es tanácsát megfogadni!

Ez lenne a létező legrosszabb választás, ez nettó baromság!

2017. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Ne hogy azt csináld amit a 6# mond :) Ha ténylegesen agresszív tanulatlan barmokkal van gondod, akkor sokkal nagyobb gondjaid lesznek. Bánj velük tisztességesen, ha elkezdenek ordibálni nyugodt hangon beszélj velük.
2017. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Előző, kérdező azt mondta, olyan agresszívek, hogy fennáll a testi sértés veszélye. A nyugodt hang ide nem lesz elég, lépni kell, keményen.

Linkeljek neked olyan videót, ahol a lakástulajdonost tették ki a lakásból?

2017. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14# Igen :)
2017. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2017. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Bocs, ez akart lenni a videó, csak nem ismertem fel címből:

https://www.youtube.com/watch?v=wyry11Y9U2g

2017. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja ... igen, ezt már láttam :)
2017. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, látod, ide vezethet a jóindulat. Az elején lehetett velük beszélni, és a tulaj is ott lakott, egy sima pár napos ott tartózkodás nőtte ki magát oda, hogy a lakásfoglaló cseréli le a zárat a tulaj ellen és fenyegeti ajtón keresztül. Úgy eldurvultak, hogy neki kellett elköltöznie. Pedig addig kellett volna lépnie, míg belül volt a lakáson.

A törvény meg valamennyire a lakásfoglalót is védi és bazi hosszú a procedúra.

Addig kell odalépni, míg a két emberből nem lesz négy, és nem a tulajt zárják ki, aki persze fizet a senkiháziak után, hogy megmaradjon a lakása. Papír nélkül se rezsire, se semmire nem kötelezi őket semmi, igazából azt teszik, ami ráfér az arcukra. Ha beszél velük, gyanakvást ébreszthet, ami oda vezethet, hogy egyikőjük mindig otthon lesz, nehogy a tulaj kitegye őket, vagy azonnal cserélik a zárat. Ki tudja?

Én csak arra tudok gondolni, hogy ha én lennék ilyen helyzetben, bizony azonnal bezsákolnám a holmijukat és kitenném az ajtó elé, a zárat meg lecserélném. Utána ellennék a lakásban pár ismerőssel, a testvéreimmel, amíg megnyugszanak a kedélyek. Ha jönnek az ajtóhoz hőzöngeni, rájuk hívnám a rendőrt. Lehet, hogy idáig ez a két ember nem menne el, de lehet, hogy igen. Én nem várnék.

2017. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ja én nem arra gondoltam, hogy legyen kedves és hagyja őket még pár napig, hétig vagy hónapig :D

Én arra gondoltam, hogy egy agresszív emberrel nyugodt hangnemben kell beszélni... Ha elkeztesz vele ordibálni, folyamatosan emelni a hangodat ahogyan ő és az ő szófordulataihoz hasonlóakat használni, akkor csak rosszabb és akkor valószínűleg nem csak beszélgetni fognak....

2017. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!