Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha az embernek nincs hol laknia, de a munkahely már elvan intézve?

Figyelt kérdés
Történt az, hogy akihez mentem volna albiba felszívódott, ingatlanirodáknál nulla beadott albérlet.

2017. dec. 5. 11:12
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Hirdetésekre hiába is jelentkezek, vagy elfoglalták már a lakást vagy hivatkoznak valami más dologra, vagy olyanokba botlok akik párkeresőnek tekintik a hirdető oldalakat és érezni, sejteni lehet, hogy valami mást is akar az illető.
2017. dec. 5. 11:24
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Melyik városban nem találsz albérletet? Ez azért hihetetlen.


Amúgy fb helyi csoportokban is érdemes kérdezősködni.

Milyen messze leszel a jelenlegi lakhelytől?

2017. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kisváros, a lakóhelyemtől kb. 60-70 km.
2017. dec. 5. 12:09
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ebben hihetetlen, én vagyok egy kategória, van egy bizonyos keretem. De nem 1/2 millió forinttal indulok, indultam útnak, hogy megengedhessem magamnak egy személyben azt, hogy kiteszek az asztalra 100 ezret + 2-3 havi kaució + rezsi.
2017. dec. 5. 12:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Munkásszálló nincs?
2017. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs és nem is tudnak biztosítani semmiféle lakhatást. Mindegy, ismét letettem erről a helyről, visszatáncolok, aztán keresek munkát ott ahol biztosítva van a lakhatás is.
2017. dec. 5. 13:57
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Jó munka volt?
2017. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A szakmám.
2017. dec. 5. 15:42
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó meló, akkor érdemes lenne valami eldugott vendégházat keresni, esetleg neked feladni hirdetést. Nálunk vidéken a téli időszakban a vendégházak, kis panziók éheznek, örülnek ha kiadhatják egy egy szobájukat tartósan legalább. Nem túl kényelmes, nincs saját konyha, stb., de ha megéri akkor érdemes kumcsorogni kicsit, hátha. Átmenetileg jó, amíg nem találsz albérletet. Ott helyben már könnyebb lesz (ismerős ismerőse hallott egyről elven).
2017. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 kovpet ***** válasza:
A munkahely nem tudna segíteni? Ők ott vannak már egy ideje, gondolom, vagy vállalatilag vagy az alkalmazottak személyesen csak tudnak valami megoldást.
2017. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!