Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha az embernek nincs hol laknia, de a munkahely már elvan intézve?

Figyelt kérdés
Történt az, hogy akihez mentem volna albiba felszívódott, ingatlanirodáknál nulla beadott albérlet.

2017. dec. 5. 11:12
1 2 3
 11/23 Ez meg mi a tosz? válasza:
4%
CSÖVESSZÁLLÓ!
2017. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

# 11 : Kösz :D


Igen, felmerült az átmeneti gondolata is ennek amiről írsz, de a baj ezzel az egésszel csak az, hogy durván 1 hónapja keresem az albérletet, tehát ha 1 hónappal ezelőtt útnak indultam volna, akkor sem tudtam volna ezek szerint kirobbanni onnan még mindig.


Mind a mai napig csak olyan hirdetéseket találok, ami arról szól, hogy 2-3 szobás lakásokat bútorozatlanul adnak ki, vagy az ami nekem tökéletesen megfelelne minden szempontból, arra már lecsaptak és nem kiadó.

2017. dec. 10. 13:54
 13/23 A kérdező kommentje:
Egy alkalommal már, az utcai embereit is meginterjúvoltam, az első utamba kerülő nénike abszolút készséges volt, lett is volna egy feles szobája ami kiadó, de ő meg 30 km-re lakik attól a helytől ahova dolgozni mennék :(
2017. dec. 10. 14:00
 14/23 A kérdező kommentje:
Majd úgy 2 hét múlva gyertek fel a GYK-ra és keressétek a kérdésemet. Pont most találtam egy árban korrekt kis lakást, egyeztettünk is a tulajjal. Vannak már jelentkezői, hát majd meglátjuk, drukkoljatok !!!!!!!
2017. dec. 10. 14:52
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok.

Akkor még nem mondtad vissza a melót?

Ne add fel! Sikerülni fog!

2017. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na az van, hogy máshova megyek dolgozni nagy valószínűséggel, oda ahol biztosítva van a szállás is, vagy maradok itthon és dolgozom azt ami adódik éppen.

Második hétbe léptünk, megkeresés nem történt a főbérlő részéről, szerintem nem is fog keresni. Előnyben van az aki ott lakik helyben szerintem, a jelentkezők közül. Hiszen az csak oda ballag, tetszik, ne tetszik, fizet és már be is költözött. Én meg ... még oda kellene utaznom, munkahely is áll, semmi nincs elintézve ami papírügy, szóval, én amondó vagyok, hogy kuka.

2017. dec. 19. 17:12
 17/23 A kérdező kommentje:
*nem
2017. dec. 19. 17:13
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van, ezért javasoltam, hogy érdemes helyi kis panzióknál érdeklődni, hátha megegyeztek valami ideiglenesben. Aztán ha már ott vagy és tudsz azonnal ugrani mindenre, sokkal könnyebb lesz albérletet találni. :)

Amikor én Pest megyébe jöttem dolgozni, 2 hónapig csöveztem ismerősöknél, rokonoknál Budapest belvárosában, mire az ölembe esett egy tök jó lehetőség.

A távolból erre tuti nem lett volna lehetőségem. Másfél órát utaztam mindennap kétszer a munkám miatt biztos pont nélkül. Piszkosul nehéz volt, de mára már saját lakásban lakom a munkahelyemtől 20 percre. :)

Ne add fel, csak a kezdet nehéz. Az viszont nem hazudok, NAGYON nehéz!!! De megéri. :)

2017. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18 # Egyet értek. Ha az ember nincs ott helyben, akkor semmit nem lehet a távolból intézni, normálisan nem.

Olyan rokonokkal áldott meg az ég, hogy remélni semmit nem lehet tőlük. Néhány hónapja lett volna elintézni valóm, arra hivatkozva, hogy különféle munkálatok folynak náluk, nem volt képes még egy éjszakára sem fogadni xd Úgy különben meg világéletükbe úgy voltak berendezkedve, hogy se egy vendégszoba, se egy kis vacok ahol meghúzódzkodj, átmenetileg. Nem állt szándékomban hosszútávon tehernek lenni, de ha még 1-2-3 napot sem remélhet az ember.... Szó ami szó, ezzel a várossal bebuktam, az ég sem akarja, hogy oda menjek :)

2017. dec. 21. 02:10
 20/23 A kérdező kommentje:
Pedig nem lett volna rossz, mert itt ahol lakom, van munka ugyan, egyeseknek, egyeseknek meg semmi és már túl régóta szadiznak. Se testem, se lelkem nem kívánja az itt létet. Egy szomszédos megye meg igazán nem lett volna egy ördöngős táv. Az embernek már a gyomra fordul fel az olyan hozzáállástól, hogy évek óta nem tudok elhelyezkedni a szakmámban, ha központilag adok le örajzot, ha egyenként keresem a munkahelyi vezetőket, akkor sem történik semmi, hagyják elpusztulni az embert. Önkényeskednek, önbíráskodnak. Máshol meg, nem problémáznak, meg akadnak fenn dolgokon, nem kiváltság, privilégium valami olyat dolgozni amiről bizonyítványod van. Béke van, nyugalom van, hagyják élni, boldogulni az embert.
2017. dec. 21. 03:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!