Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha az embernek nincs hol laknia, de a munkahely már elvan intézve?

Figyelt kérdés
Történt az, hogy akihez mentem volna albiba felszívódott, ingatlanirodáknál nulla beadott albérlet.

2017. dec. 5. 11:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

2017-12-10 14:52


Ez-idő óta eltelt 25 nap, 2 héten belül megkeress, ezt ígérte a fickó, hááát ahogy benneteket sem, úgy engem sem keresett.

Őszintén? nem is bánom, nem kicsit csalódtam abban a városban ahova mentem volna. Itt ahol lakom, pár év leforgása alatt szerintem, legalább 50 ezer ember hagyta el már a várost, ha nem több, élhetetlenség miatt. De! a munkahelyen is észrevettem, hogy furcsán néztek rám az egyik ajtó mögött, hogy miért mennék oda én dolgozni.50 ezer közül kiszúrnak pont egyet :D na , ezért veszi az emberek 90 %-a az irányt nyíl egyenesen, BP, vagy külföld felé, ahol nincsenek kérdések.

2018. jan. 5. 00:55
 22/23 anonim ***** válasza:
Egy másik témában is megy ugyanez - Ti még nem vettétek észre, hogy ugyanazok írják a kérdések nagy részét? :))))
2018. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Hol melyik témában?tudtommal én csak ide írtam ezt ki.Akkor vki lemásol engem :D :D :D
2018. jan. 5. 02:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!