Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan lehetne megszabadulni...

Hogyan lehetne megszabadulni az alattunk lakóktól?

Figyelt kérdés
Az első emeleten lakik egy család egy óvodás korú gyerekkel. Folyamatosan megy az üvöltözés meg a rohangálás a gyerek által, ha ő nem akkor meg üvöltözik az anyja helyett 7/6 este, hétköznap is este 11kor még fesztiváloznak.. Rendkívül zavaró mert mi kelnénk reggel és mennénk dolgozni de aludni sem lehet tőlük. Szóvá tettem a problémát,és annyi volt a válasz hogy: "Jóvan,mi is hallunk hangokat" - és rám csukta az ajtót. Albérlők, tehát kell hogy legyen arra valami megoldás hogy ki lehessen őket paterolni és ne kelljen állandóan az üvöltözést,veszekedést, rohangálást hallgatni... Van hogy a kislány hajnal 1kor is még fent van és üvöltözik vagy hisztizik. Ha aláíratok a lakókkal egy papírt,hogy zavarnak mindenkit a viselkedésükkel, és beszélek a tulajjal az elég lehet? Egyelőre nincs jobb ötletem, ha már olyan primitívek hogy a szép szóból abszolút nem értenek... Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 25. 14:57
 1/2 anonim válasza:
86%
Mivel bérlők, érdemes lenne a lakás tulajdonosának jelezni a dolgot szerintem.
2018. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt sok hasonló tapasztalatom. Csendháborításért már számtalanszor hívtuk ki a társasházunkban a rendőrséget. Az néhány lakó esetén használt, például amikor a felettem lévő lakásban drogozók zajongtak éjjel. De volt olyan eset amikor nem tűnt járhatónak a jogi út. Ekkor a betonfal kalapáccsal történő dörömbölése hozott teljes sikert, a problémás lakó elköltözését is bele értve. A padlódra teszel egy deszka lapot hogy ne sérüljön, majd azt egy fél kilós kalapács oldalával addig püfölöd míg síri csend nem lesz alattad. Ha emberek laknának alattad akkor emberi nyelven is meg lehetne oldani, de már megbizonyosodhattál róla hogy emberi nyelven nem értenek. Kb. öszesen 60-80 kalapácsütést jósolok az esetedben is, s ha elég erőseket ütsz akkor el fognak költözni. Az első 5 püfölésből tapasztalni fogod hogy eltaláltad az anyanyelvüket.
2018. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!