Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Járna a támogatás de a tulaj...

Járna a támogatás de a tulaj nem adja mivel ő fával fűt és arra nem kap támogatást. Ez normális?

Figyelt kérdés
Albérlet amit bérlünk tőle gázos lakás. Járna is rá a 12.000 ft-os támogatás. De ő elrakja magának mondta hogy ő ezt így gondolja mert ő fával fűt és azt neki nem támogatja senki. Genyó dolognak tartom ezt. Tényleg fizetünk mindent időben, sose volt semmi panasz erre ő meg így viselkedik. Más járt így?
2018. ápr. 5. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ó, nekünk szó sem volt a támogatásról, még többet is számolt mint amit fogyasztottunk, talán remélte, hogy nem is tudunk róla? Pedig már várjuk, hogy jöjjön a lakbérért, nem ártana tisztázni, hogy tulajdonképpen miért is akar annyira lehúzni, mi nem fogjuk hagyni magunkat, annyi szent.

Szerződés van?

2018. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan leírta hogy az a 12.000 ami nekünk járna azt ő el fogja tenni mert ő úgy gondolja hogy az neki jár.

Persze van szerződésünk.

Én azon gondolkoztam hogy el fogom tőle kérni az gáz csekket és majd mi befizetjük. Rajtunk ne húzzon hasznot!! Azt olvastam hogy a csekken már a levonás is benne lesz. Tehát a tulaj nem kapja kézbe az államtól

2018. ápr. 5. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem készpénzbe jár a juttatás, hanem jóváírják a gázszámlán!

Nem kapja a kezébe a pénzt!

2018. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen nem kapja kézbe. Most beszéltem vele azt mondja ez neki jár, nem értek vele egyet. Mondtam neki fejtse ki miért neki amikor a fogyasztónak jár?
2018. ápr. 5. 17:19
 5/12 anonim ***** válasza:
A fogyasztónak jár. Hogyan akarja megtartani, ha a gázszámlán írják jóvá? Vagy ti számla nélkül neki fizetitek a közüzemi díjakat? Normál helyen ha nem is bérlőhöz megy a számla, a tulaj bemutatás után fizetteti ki a bérlővel.
2018. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy akik fával fűtenek, ők is megkapják a támogatást.

Nézzen utána a tulaj, most volt a híradóban.

2018. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem mutatja meg a számlát hanem elküldi mennyit kell fizetni.

Tényleg az is kap? Remélem nézte a híradót.

2018. ápr. 5. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális, most komolyan 12 ezer forinton szenved, mikor az neki nem is veszteség? Mi természetesen a támogatással csökkentett számlát fizettettük a bérlőnkkel. Mellesleg adóbevalláskor se tudna mit kezdeni ezzel a különbséggel. Bár gondolom az ilyen úgyse adózik...
2018. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bizony, neki is jár támogatás.


[link]


Az már részletkérdés, hogy ha képes ilyen galád módon lehúzni, hidd el, így is be fogja nyelni a különbözetet.

2018. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 2

Hát igen ilyen a magyar... neki mindig minden jár...

2018. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!