Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen albèrletben èlni?...

Mono11 kérdése:

Milyen albèrletben èlni? Sokan èlnek albèrletben ès mièrt nem sajàt otthonukban?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%

Arulja mar el valaki hogy mitol olyan piszok nehez fenntartani a sajat lakasod??? Es mi a francnak kellene kotelezoen eladni ha elkoltozol?

Mert van sajatom is, es a fu nyirasa a legnehezebb karbantartas. Es ha valami elromlik az mindket helyzetben kellemetlen, de ketlem hogy felevente kilyukadna a bojler es ujrafesteni kellene.

Es el is koltoztem alberletbe, es nem adtam el. Hulye is lennek, annak ellenere hogy alberlettamogast is kapok.

Kalap, nem csak 23 millas lakasok leteznek, plusz a sajatodbol nem dobnak ki, tobb opcioval tudsz szamolni.

Alberlet es alberlet sem egyforma. En butorozatlant vettem ki, bekoltozeskor festettem amilyen szinre tetszett, es oda furtam lyukat ahova akartam. A tulaj is piszok rendes, nem jar ellenorizgetni, szoval mondhatom hogy az albi is jo tud lenni, de nem tagadom, nem ereznem 100% biztonsagban magam ha csak ez lenne.

2018. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!