Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elmentem otthonról 0 forintal...

Elmentem otthonról 0 forintal most mi legyen?

Figyelt kérdés

18éves vagyok nagyon lusta, nem akarok kifogásokat mondani, hogy miért nem segítek otthol a háztartásba, de a nevelésem nem is igazán nevezhető annak.

Soha nem csináltam semmit itthol, most meg ordibálás megy ha nem csinálom meg.

Összevesztem anyával és most elköltöztem. Vagyis hajléktalan lettem. Munkám nincs és majd suliba is így kell mennem. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen kilátásaim vannak? Van valami támogatás ilyen emberekre, legalább, hogy talpra tudjanak állni?

Szeretnék dolgozni, meg olyan dolgokkal foglalkozni ami előre visz az életben, nem a kertben baszakodni úgy, hogy nem is lesz vele utánna semmi.. Kérlek ha rosszakaró emmberek is válaszolnak, ne veszekedjünk velük. Én sem fogok, jó lenne valami tanács, már esténként nagyon hideg van.


2018. szept. 8. 18:13
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Férfi lennék amúgy, ha ennyire fontos xDD
2018. szept. 8. 19:34
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Fiú vagy te még.
2018. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Kár volt megkérdezni.
2018. szept. 8. 20:11
 14/36 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy a felsoroltaknál jobb választ nem tudok adni. A népmesékben ilyenkor mindig elindult a legény világgá, tarisznyájában hamuban sült pogácsával. Persze a népmesékben mindig királyfi lett a szegénylegényből a végére, deeee esetünkben most bőven elég, ha lelsz egy fedelet a fejed fölé és van amit a hasadba tölthetsz. Én, mivel nincs vesztenivalóm, a helyedben becéloznám valamelyik kis szigetországot Óceániában. Szamoát például. Ha kiváló vagy, el tudsz jutni oda, mire a decemberi szelek elhozzák a telet, és SZVSZ nem is bánnád meg. Fogd fel úgy, mint egy hihetetlen nagy kalandot!
2018. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Hajléktalanak ott a hajléktalanszálló!

Mi a kérdés???

2018. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de onnét esélye nincs kitörni...elvegetál 4-5 hónapig, aztán januárban a mínuszhúsz kicsinálja.
2018. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hazamentél!
2018. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

"Kár volt megkérdezni."


Inkább kár volt forrófejűsködni...


Nem ráérsz otthon a kertben b...kodni? Vedd úgy, hogy lakhatásért és kajáért csinálod. Ez a kettő kb. alaphangon is 80-100 ezer Ft körül lenne neked minden hónapban ha külön költöznél, szóval menj ki szépen a kertbe és csináld meg amit a szüleid kérnek, és vedd úgy hogy mindezt havi egy százasért csinálod, amit odaadsz a szüleidnek az ellátásodért cserébe. Máris van munkád is, lakhatásod is, kajád is, és mellette még időd is van iskolába járni, hogy a jövőddel is törődhess. Ilyen egyszerű a dolog.


Lustaságból sehol nem fogsz megélni, azért senki se fog fizetni neked.

2018. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
100.000 forint? 1 hete nem ettem főtételt, mert anya a nem csinál sokszor van, hogy egész nap 4 virslit eszek meg egy kis lekvároskenyeret, ruhákról meg csak álmodom.
2018. szept. 9. 12:46
 20/36 A kérdező kommentje:
Itt kint legalább nem stresszelek, még a hideg sem nagyon zavar, mekibe van áram, kaja meg eddig se nagyon volt :)
2018. szept. 9. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!