Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elmentem otthonról 0 forintal...

Elmentem otthonról 0 forintal most mi legyen?

Figyelt kérdés

18éves vagyok nagyon lusta, nem akarok kifogásokat mondani, hogy miért nem segítek otthol a háztartásba, de a nevelésem nem is igazán nevezhető annak.

Soha nem csináltam semmit itthol, most meg ordibálás megy ha nem csinálom meg.

Összevesztem anyával és most elköltöztem. Vagyis hajléktalan lettem. Munkám nincs és majd suliba is így kell mennem. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen kilátásaim vannak? Van valami támogatás ilyen emberekre, legalább, hogy talpra tudjanak állni?

Szeretnék dolgozni, meg olyan dolgokkal foglalkozni ami előre visz az életben, nem a kertben baszakodni úgy, hogy nem is lesz vele utánna semmi.. Kérlek ha rosszakaró emmberek is válaszolnak, ne veszekedjünk velük. Én sem fogok, jó lenne valami tanács, már esténként nagyon hideg van.


2018. szept. 8. 18:13
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
89%

Értem én, hogy rosszak a családi körülményeid,de basszus 18 évesen, ha éhes bahy akkor főzz magadnak... Nem vagy csecsemő. Amúgy meg ja vagy közmunka vagy hajléktalanszálló.


De erre csak aht tudom mondani, hogy így jártál, gyerek vagy még, menj haza.

2018. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a mesét még hányszor írod be?
2018. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer, mondjuk ez nem valami jó mese xd
2018. szept. 11. 20:35
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhigyjétek, kamu az egész
2018. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mióta "0 forintal (ami forinTTal)" elmentél, hol húzod meg magad, hol tisztálkodsz, mit eszel stb. Ha ezekre igazat írsz, hihető a történet, ha sumákolsz, kamu.
2018. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Mindegy, ha igaz lett volna a történet, akkor is ugyanezt írtam volna: célozza meg valamelyik irtó távoli óceániai kis szigetet (Szamoa tökéletes), és menjen oda.
2018. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
egy aluljátóban, fürdeni nem fürdök, de majd ha lassan lesz meló akkor keresek valami olcsó albit
2018. szept. 12. 18:50
 28/36 A kérdező kommentje:
enni azóta sem ettem
2018. szept. 12. 18:51
 29/36 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, akkora kamu az egész, gyerek jókat röhög a túloldalon, hogy mennyien "megkajálják+ ezt a rossz dumát.
2018. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ha te mondod.. szerintem ez rossz vicc lenne.
2018. szept. 12. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!