Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elmentem otthonról 0 forintal...

Elmentem otthonról 0 forintal most mi legyen?

Figyelt kérdés

18éves vagyok nagyon lusta, nem akarok kifogásokat mondani, hogy miért nem segítek otthol a háztartásba, de a nevelésem nem is igazán nevezhető annak.

Soha nem csináltam semmit itthol, most meg ordibálás megy ha nem csinálom meg.

Összevesztem anyával és most elköltöztem. Vagyis hajléktalan lettem. Munkám nincs és majd suliba is így kell mennem. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen kilátásaim vannak? Van valami támogatás ilyen emberekre, legalább, hogy talpra tudjanak állni?

Szeretnék dolgozni, meg olyan dolgokkal foglalkozni ami előre visz az életben, nem a kertben baszakodni úgy, hogy nem is lesz vele utánna semmi.. Kérlek ha rosszakaró emmberek is válaszolnak, ne veszekedjünk velük. Én sem fogok, jó lenne valami tanács, már esténként nagyon hideg van.


2018. szept. 8. 18:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem ettél 4 napja, hmm.

Aluljáróban alszol, nem fürdesz. Gyorsan alkalmazkodtál.

Nem kell kamuzni, fordulj a másik oldaladra, holnap suli!

2018. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Melyik aluljáróban?
2018. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Már munkásszállón vagyok.
2018. szept. 16. 22:34
 34/36 anonim ***** válasza:
Na kibékültetek már?
2018. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem. Igyekszem minden embert kiszűrni az életemből aki hátráltat a céljaim elérésében.
2018. szept. 24. 10:14
 36/36 anonim ***** válasza:
És mi a célod?
2018. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!