Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elegendő ennyi pénz az albérle...

Elegendő ennyi pénz az albérlethez?

Figyelt kérdés

Párommal ketten 370 ezret keresünk havonta. Ebből fenntartható lenne egy albérlet Pesten?

140-150ből gondolom kijön az albérlet+ rezsi. Maradék elég lenni a minden napokra?


2018. szept. 14. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez annyi mmindentől függ... Most, ha válaszolnak lesz, aki azt mondja vígan és boldogan élne ennyiből, valaki pedig azt fogja mondani, hogyha nem keresel nyolcszázezret, akkor nem vagy ember és értelmetlen az életed...


Szóval, albira szerintem kicsit többet számolj, de igényektől függ. Amit leírtál, az mondjuk egy 120 ezres albi, elhelyezkedéstől függően lehet reális. A rezsire 30 nyáron oké, télen inkább 60-70. Így marad akkor kettőtöknek 180.000. Két bérlet, marad 160. Ez szerintem elég kajára, főleg, ha főztök is, ruházkodásra, mindennapokra. Persze nem járhattok étterembe minden nap, de azért meg lehet lenni.


Viszont ha majd lakást szeretnétek, akkor nehéz önerőre félretenni belőle, plusz hitelt fizetni is kevés. Ha gyermeket vállaltok, szintén nő a kiadás, jelentősen csökken a bevétel. Viszont addig a fizetésetek is emelkedhet.


Szóval céloktól függően lehet ennyiből kezdeni valamit, csak az előrelépéshez kevés.

2018. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg lehet élni. Bár nem kényelmesen, de azért el lehet lenni ennyi pénzből.
2018. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
En ennyibol egyedul nem elek meg :(
2018. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
3, hogyhogy nem élsz meg, írd már le a kiadásokat csak úgy kíváncsiságból!
2018. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
150 az alberlet es a rezsi, 10 a berlet, a kajara sem sajnalom a penzt, szorakozni, kulturalodni is el kell jarni, fizetem a lakastakarekot is. Ha csak 370-et keresnek, nem lenne eleg honap vegen a penzem. :/
2018. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Tehát konkrétan 200 ezred maradna magadra, akkor elég nagy lábon élsz, ha ez neked nem elég 1 hónapban... Gyanítom minden hétvégén lefolyatod a torkodon a javát.
2018. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%

Es ha igen?:D Mit faj az neked? Afrikaban meg eheznek es megis, ki nem sz...ja le? Mellesleg mas dolgokra is el tudom kolteni, mint pialasra, ne legyel ilyen kicsinyes.

Meg amugyis, minek turkalsz mas eleteben ismeretlenul, te ruppotlan feltekeny proli?

2018. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te agyhalott, ha nem panaszkodtál volna jó dolgodban, akkor nem ilyen reakciót kapsz...
2018. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa, szóval a féltékenység beszélt belőled.:)))) Hát kisfiam, lehet így is, de jó nyomorgást a nettó 150ből:DD
2018. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Neked ez a féltékenység a mániád? :-D Mással nem tudsz takarózni?

Megvan mindenem ami kell, de rávilágítottam arra, hogy mindíg az sír, akinek több van mint amit megérdemel :-)

Kisfiam... Vicces vagy :-D

2018. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!