Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "kizárólag diáklánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kizárólag diáklánynak kiadó szoba" az magában foglalja az extra szolgáltatásokat is?

Figyelt kérdés

Vagy olyan is gyakori, hogy "csak fiatal hölgynek", és egyéb ilyen megfogalmazások.

Tehát ha valaki ilyet ír egy hirdetésbe, az egyértelmű, hogy el tudná képzelni akár barátnőnek, vagy barátnő pótléknak is azt a bizonyos lakótársat akit szeretne maga mellé? Rosszabb esetben szeretőnek, prostinak is használná?


2017. nov. 3. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Minden bizonnyal vár cserébe valami szexuális dolgot.
2017. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlen, de esélyes. Ha már ki van adva a többi szoba diáklányoknak, akkor nem azért keres. Ha csak ő lakik ott, akkor valószínű. Ha felhívod, kiderül.
2017. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ.

Sokan azért adják ki lányoknak, mert nem lakják le, jobban vigyáznak a lakásra. Van aki azért, mert nem szeretne pasival élni egy közös lakásban, mint diák.

2017. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Egy büdös fenét. 4 helyen laktam már, ami kizárólag diáklánynak volt kiadó, se az idős néni, se a 3 gyerekes anya, se a nyugdíjas házaspár, de még az egyedülálló férfi se akart megbszni.
2017. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Kettes vagyok, jobban belegondoltam, ha lenne még egy szobám, én is inkább lánynak adnám ki. Megkapná olcsóbban, csak extra szolgáltatásnak takarítson :D
2017. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha benne van a hirdetésben, hogy CSINOS diáklánynak kiadó a szoba, akkor tuti. Egyébként ahogy az előzőek is írták, lehet más oka.
2017. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azt megértem, hogy nem akarja senki, hogy lelakják a lakását a bérlők. Ez jogos elvárás. De a nők között ugyanúgy vannak rendetlenek mint a férfiak között és ugyanúgy vannak bulizósak, arról nem is beszélve ha felhozza minden második nap a kigyúrt, motoros, alkoholista pasiját (megteheti, mert fizet a szobáért), akkor semmivel sincs előrébb ha nem egy csendes programozó fiúnak adta volna ki a lakást.

Tehát szerintem itt valami simliskedés van... az is lehet, hogy csak perverz módon "barátnő feeling"-et akar magának valaki, és valójában a lakótársára maszturbál, vagy szagolgatja a ruháit amikor nincs otthon meg stb.

2017. nov. 3. 16:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem feltétlen igaz az, hogy egy lány kevésbé lakja le a lakást, mint egy fiú. :) De általában ez a felfogás.
2017. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Hát, ha a tulaj egy 89 éves nénike, akkor nem biztos. Bár lehet be fog mutatni a korban hozzád illő magányos (déd)unokájának.


Ha középkorú férfi akkor szinte biztos, hogy elvár ilyesmit, szintén ha a tulaj kopasz, kreolbőrű csávó aranylánccal.

2017. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Én pl épp albérletet keresek, és pont nézek egy olyat, ami nekem nagy, de 2 embernek épp ideális. Így keresnék magam mellé a másik szobába valakit. Nem tudnám magam elképzelni, h egy fiú legyen! Egy kedves, aranyos, csendes lányt akarnék. Ettől független, nem szeretnék én tőle semmit.

28F

2017. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!