Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 2 macskával van esélye az...

2 macskával van esélye az embernek Bp-n albit találni? Van olyan, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Tapasztalatom szerint 1 macskára még csak-csak rábólintanak, de kettőt már soknak tartanak, és elzárkóznak tőle.

2018. dec. 9. 12:58
 1/10 mindentudó99 ***** válasza:
35%
Ne csodálkozz. Verseny van az albérletekért is. Semmi esélyed. Én egyet se engednék be nem hogy kettőt ha kiadni való lakásom lenne. Szeretem az állatokat két macskám is van de az udvaron.
2018. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát, nyilván az olyan albikra gondolok, ahol előre megjelölték, hogy kisállat hozható.
2018. dec. 9. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy lepukkant lakást nem túl jó helyen kivehetsz.

Tehát amit nem tudnak másnak kiadni.

De felújítottra semmi esélyed.

2018. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Cicussal az a baj (imádom őket), hogy elég nagy károkat tudnak okozni. Az én egyik cicám pl. egyszer egy betegség miatt a padlóra pisilt, csak másnap vettük észre, amikor hazamentünk, újra kellett csiszoltatni kiköltözéskor a padlót, nem volt olcsó. És ebben a lakásban a saját bútoraim voltak...


Bútorozottat szerintem nemigen fognak minőségit kiadni, max bútorozatlant. Készülj rá, hogy emelt kauciót is kérhetnek.


Egyébként nem igaz teljesen az előző állítás: a legolcsóbb albérletekért van verseny, egy kicsit drágábban már halomban állnak, Budapesten is.

2018. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még nem költözöm, még csak az 2-3 éves tervben szerepel a költözés, csak tájékozódom.


Akkora kárt okozott a padlóban a macska pisi, hogy újra kellett csiszoltatni? Nem semmi.


Valahol egyébként az tulajokat is megértem, mert biztos vannak olyanok is, akiknek nem akaródzik megfizetni az esetleges károkat. De nálam pl. alapvetés lenne, hogy tisztességesen járok el.

2018. dec. 11. 07:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod szabályozni. Sajnos a macskavizelet eltávolíthatatlan parkettről, bútorról. Max. az intenzitás csökkenthető.
2018. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi egy olyan lakást vettünk meg a válság közepén, amelyben tíz-hús macska lakott (mikor mennyi). Fillérekért dobták utánunk, de egy évig tartott, mire a tégláig levert fal rendszeresen hipóval öntözve rendbejött. Én is adok ki lakást, de állatot nem szívesen engedek be, kivéve az akváriumot vagy terráriumot.

Ha a hirdetés engedi a kisállatot, reménykedhetsz. Ha gyermek is van, akkor viszont teljesen kizárt. A gyermek miatt.

2018. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én pár éve, de kertes ház volt, és nem bent volt a macska. Egy macskával mentem igaz, de ott meg volt már egy alapból. Szóval próbálj családi házban bérelni.
2018. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2018. dec. 12. 09:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem sok. Esetleg valami lepukkant lakást, vagy valami állatbarát fan tulajtól. Ha nekem lenne lakásom én sem adnám ki, mert összekarmolnak, összepisilnek mindent, aztán az nekem kár.
2018. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!