Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért szempont az egy bérelt...

Miért szempont az egy bérelt lakhatásnál, hogy a barát/barátnő felmehessen?

Figyelt kérdés
24-28 év között gondolom meg lehet lenni "pár" nélkül. Úgyis csak ideiglenes dolgok az ilyesmik, egy egyszemélyes ágyon pedig nem is értem mit akarnak csinálni. Minden másra ott a köztér, kávézó, pláza, stb... ahol lehet beszélgetni, inni-enni, mozizni.
2019. jan. 4. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
24 éves koromban már 7 éve együtt voltam a jelenlegi férjemmel, ennyire volt ideiglenes a dolog (jelenleg 30 vagyok). Egyszemélyes ágyon is lehet szekszelni :) egyébként pedig lehet filmezni, főzni, vagy akármi mást, nem csak "az" létezik.
2019. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14:32 : Épp ezt mondom! Főzni sem kell, ott az étterem. Filmnézés pedig hol jobb, mint a moziban!
2019. jan. 4. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, te aszexuális vagy? A kérdéseid ezt tükrözik, vagy pedig azt, hogy nem múltál el 12 éves.
2019. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te a tulajdonostól jogmegvonós troll vagy, vagy másik?

Kérdésedre válaszolva, meg lehet lenni pár nélkül, de mindek? Tőlem recskázz az egyszemélyes ágyadon 40 éves korodig, de egy normális bérlőnek vannak társas igényei, egy normális bérbeadó pedig megérti ezeket.

2019. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Filmet jobb otthon nézni a 165 cm-es uhd tévén erősítővel, mint a gagyi multiplexekben fos képminőséggel, aranyárban.


Csaxólok.

2019. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És ugyanez pepitában meglepő dolgokat tartalmazó éttermi koszttal, kötelező borravalóval. Meg itt is, ott is a nyakadba köhögő hülyével meg a szirénázó kiskölykökkel.
2019. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a garzonos gyerek.


Legalábbis annak voltak ugyanilyen kijelentései, hogy minek a személyes tér, ha párja van az embernek akkor azzal legyen, aki meg egyedül akar lenni az menjen le sétálni. Csak abban a kérdésében még nem volt ennyire a párkapcsolat ellen.

2019. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit beleszalad majd, lehet ilyeneket kérdez, minek annyit élni, mindenki pusztuljon, aztán úgy járkáljon a kocsmába! :D
2019. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vannak olyanok, akiknek a főzés szórakozás, nem feltétlen a paprikás krumplira gondolok. sorozatot nem szoktam moziban nézni, se régi filmeket, ami a koruk ellenére érdekel :) Persze szuper a mozi meg az étterem, de nem lehet mindig...
2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez amolyan fogyi tipusu kerdes. Nem mondon hogy a kerdezo az ,de ez a kérdés mindenképp
2019. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!