Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ebben a helyzetben van-e...

Ebben a helyzetben van-e megoldás?

Figyelt kérdés
Jelenleg 1,5 munkahelyem van, mindkettő közszféra, szóval a fizetés is olyan. Családom nincs, barátok se nagyon. Jelenleg a (volt) párommal lakom, de szakítottunk. Mindenképpen költöznöm kell. Jelenleg összesen 70ezret fizetek az albérletre, hogy megoszlik. Nagyjából ennyit engedhetek meg magamnak a másfél állás mellett is. Ennyiért Budapesten egy szobát tudok kivenni. De 35 éves vagyok, otthon is folyyamatosan dolgozom, és egy kisebb könyvtárnyi könyv, rengeteg ruha (munkához nekem alap), és 2 kistestű háziállat is jönne velem. Szobabérlés ezért szóba se jöhet, a könyveim fele, ha beférne. Minigarzonba is akkor férek be, ha a dolgaim jó részét eladom vagy kidobom (nem, senkim nincs, akihez tehetném, teljesen egyedül vagyok a világban), amit meg esetleg ki tudnék venni, ott meg nem megengedett a háziállat (őket sem fogom kidobni). Nagyon sok holmim van, a könyvtáram kisebb vagyont ér, 15 év alatt gyűjtöttem, még egyetemi ösztöndíjfillérekből kezdtem. A (volt) páromon kívül senkim sincs, és nem tudok egy hátizsákkal sem becuccolni valakihez. Mit tennétek a helyemben?
2019. febr. 24. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Berelsz egy normalis raktarat?
2019. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a cuccaidnak, te meg akkor meguszod egy szobaval vagy kis garzonnal.
2019. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott, még eddig ez volt a legjobb öötlet, de a raktár meg egy albi már sokra jön ki. Meg a kisállatokat oda nem tehetem. :(
2019. febr. 24. 21:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Van némi megtakarításom, szóval 1 hónapot még akkor is tudok maradni ebben a lakásban, ha ő kiköltözik, de az már a nagyon maximum, a kaucióra is gondolnom kell. :(
2019. febr. 24. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha az exed költözik ke, te maradj , és keress magad mellé lakótársat.
2019. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha a nő kiköltözik, akkor keress a helyére mást, akivel együtt tudsz lakni, és akkor költözni sem kell.
2019. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, nem tudom, miből jött le az, csak a pasi lehetek. :O
2019. márc. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!