Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet ebben a helyzetben a...

Mi lehet ebben a helyzetben a megoldás?

Figyelt kérdés

Kb.másfél éve megismertem egy lányt (Nóra), egy másik városból. Talâlkozgattunk, ismerkedtünk, rájöttünk, hogy párkapcsolat nem lesz belőle, de barátok lettünk. A lány közben kapott egy jó állásajánlatot az én városomban. Hozzám költözött és bérleti díj fizetése helyett háztartási munkákat végez és hetente kétszer megmasszíroz. (Masszőr) Külön szobája, fürdőszobája van a házban.

Most megismerkedtem egy lánnyal, akivel rendes párkapcsolatot szeretnék és alakul is, de nem tudom, hogy mi legyen. Szerintetek Nóra maradhat, vagy el kell költöznie? Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi.



2018. nov. 22. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nóra csak azért haverkodott veled mert ingyérlakást kapott.
2018. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
háziszolga vs párkapcsolat
2018. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Előbb lettünk barátok, az ideköltözés később jött. De nem is ez a lényeg, mert az ittlakásért "fizet" Ez nekem teljesen jó így, itthon semmi dolgom nincs.
2018. nov. 22. 07:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem is szolga, kap érte valamit, de egyébként ez a kérdés, hogy megfér-e egymás mellett a kettő, vagy választani kell.
2018. nov. 22. 07:57
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Milyen happyfinish szokott lenni a masszázs végén?

Ilyen engem is érdekelne, mert csak üresen áll a nagy lakás.

2018. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most te tudod, hány szoba van, elférnek-e. Nem kell csak azért kirúgni az egyiket, mert a másik jön.
2018. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

😂😂😂 Tényleg csak barátok vagyunk.

De ez az, hogy ilyenhez szerencse kell, pl. soha nem hírdetném meg, hogy ilyet keresek, viszont ez most így mindkettőnknek jó.

Csak most változik a helyzet...

2018. nov. 22. 08:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a hely miatt kérdéses a dolog.
2018. nov. 22. 08:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Nöként: aránylag hamar el kellene mondani, hogy van egy lakótársad, akivel régóta barátságban vagytok, mert nem maga a tény gond szerintem, hanem az, ha sokaíg nem tud róla a kapcsolatod.

Emiatt - egy alakuló kapcsolat miatt- egy brátot elküldeni szerinte nagyfokú butaság lenne, és ha a lány ezt követeli, akkor az nem lesz tartós dolog.

2018. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz egy csajjal akkor ő elég nehezen fog megbarátkozni a ténnyel, hogy neked olyan lakótársad van aki lány, nem fizet egy forintot sem de megmasszíroz amikor akarod.
2018. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!