Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fűtés kérdés. Milyen fűtést...

Fűtés kérdés. Milyen fűtést tudnátok ajánlani ilyen helyzetben? Minden megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
56 m2-es, 1+2 fél szobás,tégla lakásban lakunk, az első emeleten. Villanykályhával fűtünk két szobát, a konyhát fűtőpanellel. A nyílászárókat kicseréltük, a ház kívülről szigetelve van. Az a problémánk, hogy alattunk nem lakik itt a tulaj és nem is fűt egyáltalán! Ezért nálunk nagyon hideg a padló és úgy általában is hideg van. Pedig a villanyszámlánk 29.000 Ft.

2012. jan. 23. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha a fűtéssel alapvetően elégedett vagy (tehát nem változtatnál) csak a nagy számla sok az elszökő melegtől akkor én ezt tenném a helyedben:

[link]


Ez mint látod beltéri szigetelő rendszer így kiválóan leszigetelheted a lakásod belülről.

2012. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de szerintem nem szökik el a meleg, csak alulról jön a hideg.
2012. jan. 23. 18:43
 3/22 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben érdemes vastag szőnyeget vagy szőnyegpadlót lerakni, az rengeteget javít a hőérzeten.
2012. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Beszéld rá az alsót, hogy adja ki a lakást albérletbe! :-)
2012. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Sok választásod nincs, csináltatsz egy padlófűtést villanykazánnal.
2012. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A padlószőnyeges hőérzetes variáció már megvolt. A hálóban lent van az eredeti padlószőnyeg, azon laminált parketta (még az előző tulaj hagyta így) és mi még arra raktunk padlószőnyeget. Hát így is hideg.

Mi is padlófűtésre gondoltunk, csak hát ez igen csak macerás.De én még nem hallottam ilyet, hogy padlófűtés villanykazánnal. Az olyan, mint a gázkazán, csak villannyal működik?

2012. jan. 23. 20:25
 7/22 anonim ***** válasza:
Padlófűtést utólag sem vezethetsz be egy társasházba! Csak szigetelési eljárások jöhetnek szóba.
2012. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Így van! Dettó mint egy falikazán (cirkó), csak elektromos.


[link]

2012. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet padlófűtés?
2012. jan. 23. 20:33
 10/22 anonim ***** válasza:

Hetesnek:

Oszt' mir' nem csináltathat a saját lakásában olyan fűtést amilyet akar?

2012. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!