Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyon zavaros lakas ugyben,...

Nagyon zavaros lakas ugyben, valaki aki jobban otthon van ebben a temaban segitene hogy mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van egy eleg zavaros ugyem a haz tulajaval, es fogalmam sincs hogy mit csinaljak.

Atvert papirokal/engedelyekkel es most evekre visszamenoleg berleti dijat kerne ugy hogy nem elek ott. Nem tudom hogy mit tehet meg, es hogy en mit tehetnek ebben a helyzetben.


Ha valaki ugy erzi hogy eltudna latni tanacsal, kerem iron ram privatban hogy elmagyarazzam a reszleteket. Koszonom


2019. márc. 13. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyved, holnap legyen az elso dolgod.

Az itteni tanacsok neha utkoznek a torvenyekkel.

2019. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek, nem tudom hogy ugyan azok a torvenyek e mint otthon, de unios ugyhogy remelem hogy igen.


Tenyleg nagyooon kacifantos az ugy. Ma kezdett el hivogatni meg irni minden leheto helyen, egyenlore nem valaszolok. Fogalmam sincs hogy mit mondjak.

2019. márc. 13. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenutt egyforma a torveny, unio ide vagy oda.

Igy csak meg jobban az ottani ugyvedet tudom javasolni.

2019. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.
2019. márc. 13. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Az adott ország fóruma és ottani ügyvéd.
2019. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De azért leírhatod itt a szitut, a jogelvek hasonlóak.

"Atvert papirokal/engedelyekkel" - hogy ez pontosan mi.

2019. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amelyik országban élsz, keress olyan magyar facebook csoportokat, hátha ott is tudnak segíteni. Egyikbe én is benne vagyok, igazi kis közösség!! :)
2019. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!