Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem találok olyan...

Miért nem találok olyan albérletet ami nincs felújítva és bútorozatlan?

Figyelt kérdés
Egy tiszta de szerény lakást vagy régi fajta házat keresek a munkahelyem vonzáskörében. De az apróhírdetésekben szinte az összes albérlet flancos csilivili, ráadásul a bútoraimat se tudom hová rakni a berendezés miatt. Egyrészt arra vagyok kíváncsi, hogy miért ritka a bútorozatlan albérlet? Másrészt ti manapság már csak felújított szép ízléses albérletekbe költöztök? Vagy ami nem szép azt már fel se merik tenni a hírdetők a kiadó ingatlanok közé? mIért nem látok ilyeneket? Engem albérletbe nem zavar, ha kicsit lerobbant, sőt jobb lenne, mert talán elérhetőbb árban lenne. Lényeg, hogy tiszta legyen. Milyen weboldalon találok szerényebb állapotú régi stílusú kiadó házakat, lakásokat?

2019. máj. 11. 17:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A szoba kilőve, teljes berendezésem van szekrénysor, kihúzhatós nagy kanapé, szőnyegek, komódok, tv, hifi, számítógép, asztal székek, polcok, mosógép, porszívó, hűtő, mikro, konyhai gépek, konyhai eszközök,stb, plusz több doboz használati tárgy, ruhák, személyes dolgaim. Már 100e körül is nézem, de nem láttam olyat elérhető távolságban amibe bútorral beférnék.
2019. máj. 23. 09:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet jobban járnál ha bérelnél egy raktárat a cuccaidnak plusz egy szobát magadnak. Bár anyagilag nem tudom, hogy ez hogy jönne ki.
2019. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!