Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni, ha nem bírom...

Mit lehet tenni, ha nem bírom elviselni a szomszéd centrifugáló mosógép zaját?

Figyelt kérdés
Ez a lakás nagyon csendes, minden apró szisszenést meg lehet hallani a jó szigetelés miatt, és ez addig nem is zavar, ameddig valamelyik szomszéd naponta 2-3x bekapcsolja a mosógépét és esküszöm, az egész lakás a padlótól a falakig berezonál és rezeg. Nem bírom elviselni már. Este 10 után is bekapcsolja néha. Amikor kimentem a gangra akkor nem tudtam a forrását beazonosítani, de hallottam a centrifugálást, elviselhetetlen. Mit tudnék ilyenkor tenni? Mondjam meg hogy hívjon szerelőt vagy cseréljen mosógépet?
2019. máj. 11. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy állítsák be a mosógép talpait vízszintesbe, illetve lehetne kérni, hogy este 21h után már ne indítsanak el mosást...
2019. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki tudhatja az ilyen lakások nem üdülők .

El kell viselni,vagy költözz el.

2019. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a kedvedért nem fogja kidobni a mosógépét. Ha ennyire zavar akkor kérd meg udvariasan,hogy tegyen a gép alá egy rezgéscsillapító szőnyeget.(esetleg vedd meg te)
2019. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne aggódj, nem sokáig kell elviselni a zajt. A gép bizonyára csapágyas, karbantartás hiányában az utolsógat rúgja.
2019. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!