Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kaptam munkát távolabb az...

Kaptam munkát távolabb az otthonomtól. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Bölcsész diplomám van, eddig alkalmi munkáim voltak csak és most a szakmában kaptam munkát

Garantált bérminimot adnak (brutto 195 ami netto 129) most ebből fizessek albérletet és még éljek is meg? Teljesen egyedül? Vagy maradjon apa motel továbbra is -.- ami persze kényelmes és alig vannak kiadásaim és vannak alkalmi munkáim na de.. 28/F vagyok lassan önállósódni kéne... És ezt magyarázom apámnak és öcsémnek is, hogy elmegyek munkás szállóra az 50 ezret elvisz havonta és marad 79 kajára meg bagó stb...


Legalább a benzin pénz heti hazajárásomat igazán fizethetnék 60 km kb lenne a lekhelyemtől a munka,

persze buszozhatok kétszer másfél órát oda, haza de akkor meg életem nem lenne :S tanácstalan vagyok teljesen...


Albi lenne a legjobb de nincs akihez be tudnék társulni..másik megyében van mellesleg Kaposváron lenne ez a lehetőség. De egyedül albit fizessek? vagy mi?


Milyen támogatásokra vagyok jogosult vagy mi a megoldás ilyen szituba?


Ti mit tennétek?



2019. máj. 16. 18:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20#, azért lassabban ezzel a 100 km-rel, a munkaügyitől kell megkérdezni, hogy megye határon túlra is érvényes-e... Tapasztalatból írom, mert nem mindenhol.


Kedves Kérdező, esetleg ha szobát bérelnél? A benzint nem fogják fizetni otthonról, hiszen lesz fizetésed, ráadásul a rezsit most már csak ketten kell fizetniük otthon, ha eddig fizettél bele.

Szerintem nézz körül, van-e szoba bérlésre lehetőség, esetleg ott helyben panzió, aki hónapokra ad ki szobát, kérdezd meg az árát.

2019. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!