Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elégett parketta, mit csinálja...

Elégett parketta, mit csináljak vele? Egyáltalán lehet tenni vmit?

Figyelt kérdés

Serpenyőben sütöttem olajjal.

A tűzhely közel van a nappali bejáratához. A konyhán kő van, de a nappaliban parketta.


Épp a nappaliban takarítottam, mikor égett szagot észleltem: véletlen nem figyeltem (vagy nagyon forróra hevülhetett) a serpenyő, gyors megfogtam 1 db konyharuhával.

Az 1 db konyharuha kevésnek bizonyult, véletlen a széléhez nyúltam nem csak a markolatához és éreztem forró: kb nem is gondolkoztam csak bejöttem a nappaliba és leraktam a padlóra.

(közben ment a porszívó nem volt időm kinyomni, amint éreztem az égett szagot)


DE a serpenyő helye ott maradt a padlón...


ha tudom inkább a konyhán arrébbrugdosok valamit (sok cucc volt a földön, pet palacok, tejes flakonok, a táskám, üdítőital a kövön) kb ezért is rohanhattam vissza a szobába (meg mert a fejemben volt hogy úristen a porszívó még megy, ki kéne kapcsolni... )


A serpenyő nyoma (kör alak) ott maradt a parkettán.


Mit tudok vele csinálni?

Lefesteni nem lehet gondolom, lakk se tünteti el...


albérletben vagyok.

Ráadásul nem is olyan helyen van a nyoma mint pl. a szoba sarka, amit nem venne észre a tulaj. És nem is olyan helyen hogy oda tudnék tenni vmit (pl. ha a nappali sarkába odaállítok 2 *2l üdítőt, kitakarná a foltot ha ott lenne) de nem ott van..

a nappali, a parketta kellős közepén van (így ha pl. az égésnyomra teszek egy cipőt, mikor jön a tulaj, az eléggé fura... )


A szőnyeget találtam ki megoldásnak.


Mit csináljak vele?

Egyáltalán mit lehet kezdeni elégetett parkettával?


A rendbehozása szakemberrel mennyi lenne?


(azért gondoltam a szőnyeges megoldásra mert per pill nem tudok egy szakembert kifizetni, majd csak a hónap második felében)



2019. jún. 3. 01:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb elmondani a tulajnak, és szólni, hogy szeretnéd megcsináltatni, vagy ha nem zavarja, akkor majd olyankor mikor kiköltözöl egyszer, vonja a kaucióból.

Amugy tényleg, hogy tudsz úgy élni, hogy a földön egy serpenyőnek nincs hely?? Ha meg épp takarítás közepette vagy, jó tanács, ne akkor főzz, ha romokban a konyha.. Mindig kell hely! Bármi más baleset is lehetett volna....

2019. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!