Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni részegen...

Mit lehet tenni részegen hangoskodó lakótárs ellen?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk lakótársak, a főbérlő szobákat adott ki, így előtte nem ismertük egymást. Nappal okés a viszony, viszont heti rendszerességgel a lakótársam annyira agyhalottra issza magát, hogy nem tud bejutni a szobájába, és ilyenkor mindig az én ajtómon dörömböl hajnalban, hogy engedjem be. Már többször beszéltem vele, hogy ez így nem lesz jó, meg nekem dolgoznom kell másnap (neki eléggé rugalmas munkaideje van), reggel 8-ra már az irodában kell lennem.


Gondoltam felvetem a főbérlőnek is, viszont mi van, ha cáfolja a lakótársam az egészet, és akkor szubjektív vélemény a szubjektív vélemény ellen.


Van valami tippetek, hogy mit lehetne ilyenkor még tenni? 4 hónap múlva amúgyis elköltözöm, de addig valahogy még élhetővé kellene tenni a helyet, mert dolgoznom sajnos be kell menni.



2019. jún. 21. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Amikor dörömböl, kihívod a rendörséget. Onnantól nem szubjektív vélemény.
2019. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Vedd fel teloval.
2019. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
0. lépésként vedd fel telefonnal, és mutasd meg a főbérlőnek.
2019. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Kinyitod az ajtót és adsz egy sallert neki.

Ha mégegyszer kopog, akkor kettőt.

Hagyjuk már ezt a feljelentgetősdit.

Látszik hogy nem éltek a komcsi időkben...

2019. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Szólsz a bérbeadónak, és ő szerződésszegés miatt rendkívüli vagy rendes felmondást csinál.

A rendes felmondáshoz még indok sem kell, 30 napja van kiköltözni a lakótársadnak.

Ha nem teszi meg, Te mondasz fel és keresel másik szobát, 30 nap elteltével kicuccolsz.

Ha egy kis esze van, felmond a lakótársadnak, hiszen érdeke, hogy a jó lakót tartsa meg.

2019. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!