Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez a parkside ütvecsavarozó...

Ez a parkside ütvecsavarozó megéri?

Figyelt kérdés

Üdv ez a ütvecsavarozó a lidl ben lesz kapható


[link]


Ez megér ennyit? Ebbe lehet fúrószárat belerakni vagy csak csavarozni alkalmas?

Minden lidl üzletben kapható lesz? A válaszokat előre is köszönöm



2019. nov. 17. 12:07
 1/8 Fantom83 ***** válasza:
73%

Az Extolnak van Bit-adapteres spirál fúrószár készlete,nem nagy pénzért.(valami 2.000Ft alatti ára van a full szettnek)

Ha sokat csavarozol előfúrás szempontjából megéri egy sima akkus fúrót venni egy ilyen géphez.

2019. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez minden lidl ben kapható lesz? És ha igen akkor nagyon gyorsan elkapkodják? Ha nem nyitásra megyek lehet nem is kapok?
2019. nov. 17. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, amit figyelembe kellene venned: az ütvecsavarozó lényege hogy szépen csavarja be/ki a csavart, de ha egy bizonyos nyomatékot elér az egyenletes forgómozgás akkor a forgásirányban jó nagy ütéseket mér a szerszámra. Tehát ha mondjuk négyes fúróval dolgozol és megakad (megszorul) a következő fél fordulat után már biztos hogy bele is töri neked az anyagba...(A második részére a kérdésednek)

Amúgy,ha ütvecsavarozóként használod megéri az árát. Ugyanakkor a márkás gépek drágábbak persze jobbak is. (Ez a kérdés első felére a válasz)

Szerintem a nagyobb Lidl-ekben lessz belőle,nem kell odaérj nyitásra.(harmadik rész)

2019. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez "imbusztokmány gyorszárral"...tehát nem lehet hagyományos fúrószárat beletenni!

Nekem ennyiért nem kellene,hisz fúrni csak 6szögletes szárú fúróhegyekkel lehetne,nincs benne két fokozat,ennyiért én sokallom.

Ne félj,mégy szerda este is lesz.

Ezt a gépet ablakosoknál tudom elképzelni,ahol a tokrögzítő csavarokat ilyennel a legjobb behajtani. Reiser,vagy gipszkarton csavarokhoz nem a legjobb választás lenne,nem igazán arra való!

2019. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fantom83 ***** válasza:

Most jutott eszembe,h ha jól emlékszem szokott olyan 12V-os akkus fúró is lenni,aminek levehető a tokmánya.

Szóval ha fúrni akarsz arra is jó,ha csavart bittel behajtani,arra is...

Kb. tavaly,egy"Békés megyei" Lidiben,a saját szememmel láttam,h hegyben állt a 12V-os akkus fúró,talán 3 db-ot vittek el belőle,de a flexből csak valami 7db volt már,szinte mindenki kosarában ott volt egy flex,nem hittem el.

Szerintem nem kell aggódnod,h nem kapsz meg valamit,főleg hónap vége fele...

2019. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha belevaló fúrószárat rakok bele és azzal fúrok tényleg beletöri a szárat az anyagba?
2019. nov. 18. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a gép töri bele,hanem TE!

Mondjuk az is igaz,hogy egy olyan fúrószár,aminek 6szögletes a befogása,és onnattól hengeres a szára,valószínűleg merevebb,kevésbé tolerálja a kósza kézmozdulatokat.Meg drágább is...

[link]

2019. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Nincs "belevaló" fúrószár...(ütvecsavarozóba)

Olyan van amit bele tudnál tenni..

És igen beletöri,ha megakad,megszorul.

Mi nem volt érthető ?

Az hogy csak csavarozásra alkalmas, vagy az hogy nem alkalmasfúrásra?

2019. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!