Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egyedülálló nők, ti hogy...

Egyedülálló nők, ti hogy boldogúltok, a lakás körüli karbantartással?

Figyelt kérdés
Két éve váltam el, és a volt férjem egyetlen jó tulajdonsága az volt, hogy nagyon ügyes volt, szinte mindenhez értett, és képes volt egyedül megjavítani mindent. Csak az utóbbi időben jöttem rá, hogy mennyire drágán dolgoznak a szakemberek, és számomra sajnos megfizethezetlenek. Csak egy új router beüzemelése 5ezer volt, és 5perc alatt megcsinálta. Bojler beszerelés 15ezer, garázs betonozás 15ezer. Most a cserépkalyha füstöl valahol, fűteni nemtudok, és már félek az újabb kiadástól. Már azt fontolgatom, hogy inkább eladoo mindent, és egy kisebb, de gondmentes lakásba költözök.

2019. nov. 18. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen, tényleg egy egyedülálló hölgynek sokkal könnyebb az élete egy kisebb, de modernebb,javítási ktsg nélküli lehetőleg társasházi lakásban. Az új router beüzemeléséhez ott is fizetni kell. És ne félj merni megkérni apróbb dolgokra(felvinni,megjavítani,összeszerelni újratelepíteni stb.) kollégákat, ismerősöket.

Kiderül, hogy ki a barát.

2019. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szomszédasszonyom erre tartott egy férfit. Nem éltek együtt. A fickó reggeltől estig dolgozott a ház körül. Mint egy ezermester kertész.
2019. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak legtöbbje sem ért mindenhez. Megkérsz ismerősöket, ami kisebb dolog, veszélytelen, komolyabb dolgokra szakember.
2019. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is volt drága, amiket soroltál. Lakásban is adódnak ilyen feladatok, csak ha fullfelújítottat veszel, 5 év garancia van rá, de utána a tied a feladat és a költség megint.
2019. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
2: Elkérhetem az elérhetőségét? Van kapacitása?
2019. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy inkább társasházban, panelben lakom. Egyszerűbb dolgokat meg tudok csinálni magam, de fűtéshez, gázhoz, villanyhoz nem nyúlok.
2019. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Különben a férfiak többsége sem ért ehhez, általában a családok pénzért veszik ezeket a szakikat. Nálunk is színész meg újságíró, grafikus férfiak vannak.
2019. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. mindent megcsinálok amihez elég egy ember. Na jó, nem mindent, mert van amire nem jut idő.

Ja, én ffi vagyok boccs.

De olykor kérek segítséget, ha több emberes a feladat.

2019. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mindentudó99 ***** válasza:
26%
75 éves ember és természetben szokott fizetni neki a szomszédasszony. Ha tovvábbra is erdekel szólj.
2019. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
16 éves koromban így lett barátnőm egy 33 éves csinoska özvegy.
2019. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!