Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egyedülálló nők, ti hogy...

Egyedülálló nők, ti hogy boldogúltok, a lakás körüli karbantartással?

Figyelt kérdés
Két éve váltam el, és a volt férjem egyetlen jó tulajdonsága az volt, hogy nagyon ügyes volt, szinte mindenhez értett, és képes volt egyedül megjavítani mindent. Csak az utóbbi időben jöttem rá, hogy mennyire drágán dolgoznak a szakemberek, és számomra sajnos megfizethezetlenek. Csak egy új router beüzemelése 5ezer volt, és 5perc alatt megcsinálta. Bojler beszerelés 15ezer, garázs betonozás 15ezer. Most a cserépkalyha füstöl valahol, fűteni nemtudok, és már félek az újabb kiadástól. Már azt fontolgatom, hogy inkább eladoo mindent, és egy kisebb, de gondmentes lakásba költözök.

2019. nov. 18. 20:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A volt férjem is irodában dolgozott világ életében, semmilyen szakmunkas végzettsége sincs. Mégis lassan megtanúlt mindent, mert nem szeret másra bízni semmit. Autó javítás, villanyszerelés, kőműves munkát, mindent maga csinált. Én legfeljebb egy kiégett izzót tudok kicserélni. Apukám is szokott még segíteni, de már 60éves, és nem akarom minden apróságért 100kilóméterre elrángatni.
2019. nov. 19. 19:08
 12/13 anonim ***** válasza:

A szivesség kérés egy darabig működhet. Próbálj olyan helyzetet teremteni, amiben megtudod fizetni a javítási költségeket.

Erre a legmegfelelőbb a társasházi lakás.

Minimális problémákkal, kell megküzdenem.

Egyedül álló hölgy vagyok. Már vehettem volna magamnak családi házat, de helyette inkább egy kis hétvégi házat vettem, kerttel. Mivel nem lakom ott életvitelszerűen, nem kapok agyvérzést a sok elfuserált "mester"-től és anyagilag se túl megerőltető a felújítás.

2019. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Továbbra is kérdés, van-e kapacitása. Meg hogy hol lakik.:)
2019. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!