Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zanussi ZCG 5000S gáztűzhely...

Zanussi ZCG 5000S gáztűzhely sütőajtajának visszarakása?

Figyelt kérdés
Meg kellett javítanom az említett gáztűzhely sütőajtajának zsanérját. Ehhez le kellett vennem az ajtót. A javítás után az istenért se tudom visszatenni. A levételt a kézikönyv alapján végeztem, oda az van írva, hogy a felrakást a levétel fordított sorrendjében kell végezni. Úgy csináltam. És nem megy a helyére. A javítás kb fél óra volt. Délelőtt 10-től ezzel a rohadt ajtóval vesződök. Semmiféle képpen nem akar bekattanni a helyére. Deformálódás nincsen rajta. Egyik oldal sem működik. Ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában, mert menten megőrülök.

2019. nov. 30. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Így jártam a Morával , az üvege belül zsíros párás lett . Kinyitottam lecsavartam a 4 csillagosat kiemeltem a keretet a konzolt a tavtartót a kilincset, az üveget alaposan megtisztítottam a gumis szigetést szintén . Ez kb 40 perc .Vissza nem ment pattant feszült , csavar illeszkedett de a szalag nem vagy a kilincs nem .Egyik csavar furata berepedt elmállott . Fél nap után összapattintottam hogy az üveg àllt de voltak gondjai.
2019. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes visszarakni,DE ha rájössz,nagyon egyszerű! Mindegyik ajtót márkától függetlenül egyformán kell visszarakni.

Nézz meg 4~5 Youtube-s videót,rá fogsz jönni!

2019. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben sikerült visszarakni. Nem tudom, hogy hogyan, de visszapattant.

Köszi a válaszokat.

2019. dec. 1. 21:33
 4/5 anonim válasza:
Na én is igy jártam, most szenvedünk vele. Zanussi ez is, ehhez nincs You Tube videó....
2023. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CsSziszi válasza:
Úgy látom akkor nem csak én jártam így. Egyszerűen nem tudom visszarakni bárhogy próbálom. Akinek sikerült tudja mi volt a trükk?
2023. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!