Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Linkelnétek használható akkus...

Linkelnétek használható akkus fúrókat, amiket mertek ajánlani? Otthoni felasználásra, de azért használhatót.

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez bőven megteszi: [link]


De egyébként a lidis is tökéletes,valamint nekem van egy ilyenem: [link]


Ez utóbbi is jól teljesít eddig semmi gondom nem volt vele, pedig nem keveset mentek/mennek.



De egyébként ha biztosra akarsz menni: [link]


Ez tuti jó! :)

2019. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak otthoni felhasználásra kell akkor én nem ragaszkodnék az akkushoz. Nekem egy ilyesmi van, perfekt. Nem olyan nagy kényelmetlenség egy hosszabbító.

[link]

2019. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mire kell? Persze OK, hogy otthonra, de azon belül. Inkább csavarozásra, vagy fúrásra is (azon belül inkább tömör fémet szeretnél fúrni 10mm-el, vagy fát).

100 Évre szeretnéd, vagy öt-tízre.

És persze mennyi a keret.

Én ha olcsó kell, néhány fémfúrással, akkor merem ajánlani az aldi saját márkásait.

Ha van pénz rá, akkor ajánlom az ipari márkákat. Azon belül szerintem a MAKITA a legjobb (de kb egy szinten van az összes, és a paramétereket kell nézni). Amit viszont nem ajánlok és nem is olcsó az a zöld Bosch. Garancia után kb 1 héttel szétment, és nem is hajtottam agyon. A Makitámmal, Metabommal, de még az aldis Workzonom, sem produkált ilyet.

2019. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Agyamra mennek az értetlen idióták. Világosan leírta, hogy akkus kell neki, erre idelinkel egy vezetékeset.
2019. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!