Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Én tehetek róla, hogy a...

Én tehetek róla, hogy a barátom megsérűlt?

Figyelt kérdés
Nála voltam, amikor egy széken állva csillárt szerelt fel, és úgy gondolta, hogy jó poén lesz, ha eljátsza, hogy megrázta az áram. A vezetéket szorította, mintha begörcsölt volna a keze, én pedig azonnal kirúgtam alóla a széket. Mint kiderült, nem érte áramütés, de az esés következtében kificamodott a válla. Most haragszik rám, és azt mondja, hogy nem értem a viccet.

2020. máj. 3. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez szerintem egy égi jel, hogy keress egy kevésbé barom állatot magad mellé.

Amúgy gratulálok az éleslátásodhoz, hogy a széket rúgtad ki alóla és nem próbáltál hozzányúlni, szerinetm az emberek 95%-a nem így cselekedett volna.

2020. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Szeretek poénkodni, soha nem hagyok ki egy viccet se, de ez nem volt vicces.

Nem tudhattad hogy viccel vagy komoly. Ha komoly lett volna az életét mentetted volna meg azzal, hogy nem sokkot kaptál, hanem cselekedtél.

Nyílván ha én sütöttem volna el ezt a "poént" nekem se lett volna utána természetes a mosolyom, de nem haragudnék rád. Nem tudhattad hogy mi van, de lényegében megmentetted volna az életemet és ezért büszke lennék rád. Valamint bocsánatot kérnék a hülye viccem miatt és hogy a frászt hoztam rád.

Én meg tanulnék belőle, hogy ilyennel nem viccelünk.

(Bár én amúgy is tudom, hogy az emberi élet nem vicc és nem poénkodok ilyenekkel. Meg egyszer eljátszom, vagy többször eljátszom és azt fogod hinni hogy megint eljátszom, közbe meg úgy megb*sz az áram, hogy a Brazzers is adná hozzá a nevét.)

2020. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem vicces volt, de ő a hibás, mert nem védte ki az egyértelmű következményt (szék kirúgás)...


Mond azt, hogy akkor nagyon megijedtél, de már te is csak nevetsz rajta.

2020. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Saját magának köszönheti...
2020. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
bárcsak lenne videó róla mehetne a pedig jó ötletnek tűnt be:D
2020. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Aki másnak vermet ás, maga esik bele. Ő volt a hülye, és inkább örülnie kellett volna, hogy ha tényleg áramütés éri, akkor "megmented"
2020. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!